Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Monitory Interaktywne

( ilość produktów: 24 )

Powszechnie wiadomo, że im sposób przekazywania wiedzy jest bardziej atrakcyjny, tym łatwiej dostrzegalne zaangażowanie uczniów, a satysfakcja z codziennie wykonywanej pracy – większa. Nie bez znaczenia pozostaje aspekt zapamiętywania prezentowanych wiadomości. Gdy daną partię materiału można skojarzyć z budzącym zainteresowanie kontekstem sytuacyjnym, z większym prawdopodobieństwem zostanie ona poddana elaboracji i trafi do magazynu pamięci długotrwałej. Cenionym udogodnieniem w tym zakresie okazują się monitory interaktywne, dostępne w ramach programu Aktywna Tablica. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji!

Na czym polega program Aktywna Tablica?

Program Aktywna Tablica powstał w odpowiedzi na potrzeby placówek, które pragną swoim uczniom przekazywać wiedzę w przystępny, a zarazem atrakcyjny sposób, bez konieczności wydawania na ten cel ogromnych środków pieniężnych. W ramach dofinansowania, z którego mogą skorzystać szkoły podstawowe, można wyposażyć placówkę między innymi w monitory interaktywne. Te oparte na nowoczesnej technologii udogodnienia mają na celu zaangażowanie podopiecznych w rozwijającą i wartościową aktywność w ciekawej formie. Połączenie nauki i świetnej zabawy to bowiem jeden z najlepszych sposobów na zapamiętywanie nowych informacji, zdobywanie kolejnych kompetencji czy doskonalenie już nabytych umiejętności. Monitory interaktywne spotykają się z uznaniem zarówno nauczycieli, jak i uczniów. Wprowadzają do codziennych lekcji wyczekiwane urozmaicenie, czyniąc zajęcia znacznie bardziej lubianymi. W ofercie Edumax znajdują się urządzenia spełniające wszystkie wymogi programu Aktywna Tablica.

Jakie są warunki uczestnictwa w projekcie?

Aktualna edycja programu rządowego Aktywna Tablica trwa od 2020 do 2024 roku i dotyczy zarówno szkół publicznych, jak i niepublicznych. Zgodnie z założeniami projekt został stworzony z zamiarem rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Beneficjentami tego dofinansowania mogą zostać między innymi szkoły podstawowe, które nie korzystały z niniejszego wsparcia finansowego w poprzedniej edycji programu na lata 2017–2019. Maksymalny nakład środków, które można otrzymać z budżetu państwa, wynosi 14 tys. zł, pod warunkiem przeznaczenia przez placówkę wkładu własnego, wynoszącego 20% kosztów realizacji całej inwestycji. Uwzględniany jest zarówno wkład rzeczowy, jak i wkład finansowy. Większe dofinansowanie przysługuje placówkom kształcącym uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE), a także niewidomych oraz z innymi niepełnosprawnościami. Szczegóły rządowego programu Aktywna Tablica znajdują się na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Monitory interaktywne – jedno urządzenie, wiele możliwości

Jeśli szkoła podstawowa lub inna placówka spełniająca warunki programu Aktywna Tablica zgłosi się do udziału w projekcie, a następnie pomyślnie przejdzie proces kwalifikacyjny i otrzyma dofinansowanie, jest zobowiązana do zakupu sprzętu na kwotę odpowiadającą wartości całego zadania. W tym celu może skorzystać z oferty Edumax, która obejmuje tablice interaktywne, projektory, nagłośnienie oraz monitory interaktywne. Są to urządzenia w znacznie większym rozmiarze niż tradycyjne monitory komputerowe. Ze względu na to przypominają uczniom telewizory. Są jednak wyposażone w zdecydowanie więcej udogodnień. Oprócz wyświetlania treści i odtwarzania dźwięku w wysokiej jakości, do dyspozycji podopiecznych i nauczycieli pozostaje funkcja dotykowa. Pozwala to na prowadzenie zajęć w zupełnie innej formie niż ta, która była znana uczniom dotychczas. Dzięki temu wykazują znacznie większe zainteresowanie prezentowanym materiałem, chętniej i na dłużej angażują się w poszczególne aktywności, a także szybciej i łatwiej przyswajają wiedzę.

Edumax – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jak zostało wspomniane, proponowane przez nas monitory interaktywne spełniają wszystkie wymogi programu Aktywna Tablica. Dostarczamy różnorodne zestawy, które odpowiadają na rozmaite i często odmienne oczekiwania. Asortyment Edumax obejmuje sprzęty o przekątnej od 55 do 86 cali. W naszej szerokiej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości urządzenia znanych i cenionych przez użytkowników producentów, które posłużą uczniom i nauczycielom przez lata wspólnej pracy. Wyróżniają się bowiem solidnością wykonania oraz estetyczną prezencją.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań czy ewentualnych wątpliwości, zachęcamy do rozmowy. Służymy fachową poradą oraz profesjonalnym wsparciem w całym procesie pozyskiwania sprzętu w ramach projektu. Doradzimy najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb. Oferta jest przejrzysta, a jej warunki bardzo atrakcyjne.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: biuro@edumax.com.pl lub pod numerami telefonu: 737-856-810 oraz 737-856-820.

Zachęcamy szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do nawiązania z nami współpracy w zakresie zakupu monitorów interaktywnych dofinansowanych z programu Aktywna Tablica.

pixel