Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Roboty Dash i Dot

( ilość produktów: 17 )

Z roku na rok technika idzie do przodu, dzięki czemu możemy cieszyć się coraz to wygodniejszym życiem – dotyczy to także zabawek dla dzieci. W odstawkę idą już zwykłe pluszowe misie, samochody czy lalki. Coraz częściej rodzice stawiają na zabawki interaktywne, a niezwykle ciekawą propozycją są roboty dla dzieci. Mają one bowiem wiele zalet i mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na rozwój dziecka. Dodatkowo, jest to bardzo dobry sposób, aby już od najmłodszych lat zainteresować dziecko programowaniem. 

Tego typu zabawki to także świetna pomoc do nauki, także dla małych dzieci, które jak zawsze są ciekawskie świata i dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami. Z tego też powodu roboty do składania i programowania bardzo dobrze odnajdą się w szkołach podstawowych lub nawet w przedszkolach, gdzie będą stanowić bardzo ciekawą alternatywę dla normalnych zabawek. Wszak dzięki temu jesteśmy w stanie edukować dzieci poprzez zabawę, a nie jest to wcale takie łatwe zadanie.

Robot dla dziecka – przyjaciel, który uczy

Roboty w zależności od wyposażenia będą oczywiście różnić się swoimi funkcjami czy możliwościami. Wiele z nich jest jednak w stanie się ruszać, a niektóre potrafią też tańczyć czy śpiewać. Sterowanie robotem odbywa się za pomocą bardzo prostych w obsłudze aplikacji graficznych, dzięki czemu nawet małe dziecko jest w stanie obsłużyć takiego robota za pomocą tableta czy smartfona. Roboty dla dzieci mają przede wszystkim charakter edukacyjny i umożliwiają rozwój m.in. umiejętności logicznego myślenia.

Dodatkowo, pozwalają właśnie poprzez zabawę wejść dziecku w świat programowania - świat niezwykle ciekawy, gdzie możliwe jest choćby tworzenie różnych zdarzeń czy algorytmów. Roboty do składania i programowania bardzo pozytywnie wpływają również na kreatywność dziecka, pobudzając jego wyobraźnię. Pomaga w tym oczywiście interaktywność takiej zabawki, dzięki czemu nasza pociecha z pewnością będzie chciała jak najczęściej bawić się robotem.

pixel