Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Monitory interaktywne do szkoły

( ilość produktów: 38 )

W naszym asortymencie znajdują się różnorodne monitory interaktywne. Sklep internetowy Edumax oferuje bardzo szeroki wybór, na który składa się blisko 40 produktów i zestawów. Na wirtualnych regałach znajdują się różnej wielkości i marki monitory dotykowe. Posiadamy przede wszystkim monitory interaktywne Avtek. Jest to jedna z najlepszych marek, dostarczająca najwyższej jakości, innowacyjne monitory interaktywne dla dzieci.

PROMOCJA!

Do wybranych monitorów interaktywnych e-book - "Jak wykorzystać nowe technologie w edukacji?" lub szkolenie z obsługi monitorów interaktywnych - GRATIS !!! 

Monitory interaktywne ? sklep Edumax dostarcza najnowsze rozwiązania

W dzisiejszych czasach monitory dotykowe stają się coraz bardziej popularne i znalazły szerokie zastosowanie w edukacji. Każda szkoła, która chce zostać uznana za nowoczesną, powinna posiadać sale wyposażone w zaawansowany technologicznie sprzęt. Monitory interaktywne dla szkół to innowacyjny produkt, który może stanowić świetną pomoc dydaktyczną. Dzięki nim nauczyciele mają większe pole do przekazywania wiedzy w sposób ciekawy oraz angażujący. A nie ma nic lepszego, niż zainteresowani lekcją uczniowie!

Monitory interaktywne dla dzieci mogą być wykorzystane w różnoraki sposób. Jest to doskonałe narzędzie dla nauczyciela. Monitory dotykowe mogą zostać połączone przy pomocy wi-fi z urządzeniami mobilnymi lub komputerem. Dzięki temu bez trudu można na nich wyświetlać ilustracje, zdjęcia, obrazy czy filmy edukacyjne. Ponadto monitory interaktywne dla szkół zastąpią w klasie tradycyjną tablicę, gdyż pisanie po nich różnymi kolorami nie stanowi żadnego problemu.

 

Monitory interaktywne ? ceny oferowane przez nasz sklep

W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze monitory interaktywne. Sklep internetowy Edumax to miejsce, w którym wyszukasz kompleksowe i najnowocześniejsze rozwiązania dla swojej placówki edukacyjnej. Oferowane przez nas monitory interaktywne mają różne ceny, które zależne są od parametrów sprzętu. Przedział cenowy jest bardzo szeroki, więc każdy powinien znaleźć optymalny produkt dla możliwości finansowych szkoły czy uczelni. Monitory interaktywne Avtek kosztują od niewiele ponad 6,5 tys. złotych do nawet prawie 26 tys. złotych. Dodatkowo można znaleźć też w ofercie monitory dotykowe innych marek. Monitory interaktywne Avtek dostępne są również w zestawach po 2 lub 3 ekrany różnych wielkości.

 

Monitor interaktywny ? zastosowanie w szkole

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego monitory firmy Avtek występują w dwóch rozmiarach: monitor interaktywny 65 cali oraz monitor interaktywny 55 cali. Monitory Avtek posiadają wbudowaną aplikację pozwalającą na bezprzewodową transmisję obrazu i dźwięku z 8 urządzeń naraz. W pracowniach komputerowych szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz na uczelniach wyższych, monitor interaktywny idealnie sprawdza się przy omawianiu prac uczniów. Co więcej, funkcja białej tablicy pozwala na jednoczesne pisanie dwoma różnymi kolorami. W warunkach szkolnych, jest to bardzo pożyteczna funkcjonalność. System blokowania i odblokowywania monitora poprzez podłączenie pamięci USB z odpowiednim kluczem odblokowującym, pozwala zabezpieczyć monitor interaktywny przed niepożądanym użyciem i ochrania znajdujące się na komputerach dane. Monitory Avtek, dostępne w naszym sklepie Edumax objęte są 5-letnią gwarancją, zarówno na elektronikę jak i na matrycę. Monitory interaktywne dla szkół zaprojektowane są w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby nauczycieli i uczniów.

 

Monitor multimedialny

Interaktywny monitor dotykowy sprawdzi się zarówno w różnego rodzaju placówkach edukacyjnych, jak i podczas konferencji biznesowych. Doskonała jakość przesyłania obrazu i dźwięku pozwoli na wygodne użytkowanie oraz prezentowanie i omawianie slajdów. Nowoczesna technologia zadba o pełen profesjonalizm spotkania, a tym samym korzystnie wpłynie na pozytywny wizerunek firmy. Monitory interaktywne pozwalają na krok w przyszłość ? lepsze i szybsze przekazywanie wiedzy i dostęp do materiałów daleko wykraczających poza ogólny, średni standard.

 

Monitor interaktywny ? cena

Ceny oferowanych przez nas monitorów multimedialnych są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych, podobnych produktów dostępnych na rynku. Najwyższa jakość i długoterminowa gwarancja ? to atuty, dzięki którym zakupy w naszym sklepie internetowym będą dla Państwa całkowicie bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

pixel