Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tablice interaktywne do szkoły

( ilość produktów: 3 )

Na naszych wirtualnych półkach znaleźć można różnego rodzaju, nowoczesne tablice interaktywne. Sklep Edumax dostarcza produkty najwyższej jakości, które doskonale sprawdzają się jako pomoce dydaktyczne w najróżniejszych placówkach dydaktycznych. Tablice interaktywne dla szkół to doskonała alternatywa dla tablic tradycyjnych. Stanowią niezastąpione wyposażenie sali lekcyjnej, bądź wykładowej. Dzięki nim możliwe jest przekazywanie wiedzy w nowoczesny oraz bardzo atrakcyjny sposób. Tablice interaktywne dla dzieci spowodują, że każda lekcja stanie się pasjonującą podróżą po świecie nauki, a uczniowie będą zainteresowani oraz zaangażowani.

Tablice interaktywne w przedszkolu

Dzięki szerokim możliwościom zastosowania, tablice interaktywne dla szkół z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do kształcenia młodszych dzieci w wieku przedszkolnym. Tablice interaktywne w przedszkolu pozwalają przeprowadzić ciekawe zajęcia dla pociech w różnym wieku i pomagają nauczycielom przedszkolnym jeszcze bardziej je zaangażować.

Dzisiejszy świat, to miejsce w którym korzystanie z urządzeń mobilnych i dotykowych ekranów jest czymś zupełnie normalnym. Tablice interaktywne w przedszkolu dają możliwość w formie bezpiecznej zabawy pokazać dzieciom jak korzystać ze współczesnych urządzeń.

Programy do tablic interaktywnych dla przedszkoli

Zabawy z tablicą interaktywną w przedszkolu są ciekawym urozmaiceniem zajęć dla dzieci. Wybór programów dedykowanych do przedszkoli jest obecnie na rynku bardzo szeroki, dlatego bardzo ważny jest dobór multimediów, które wspomogą rozwój dziecka w odpowiedni sposób. Tablica interaktywna ma ogromną przewagę nad innymi technologami ze względu na swoją wielofunkcyjność. Tablica pozwala zarówno na prezentację treści – takich jak filmy czy zdjęcia, jak i na interaktywną naukę z zakresu czytania, pisania, matematyki oraz wiedzy o przyrodzie. Tablica interaktywna w przedszkolu przyciąga uwagę dzieci i pobudza do myślenia. Stopniowe włączanie multimediów u starszych dzieci w wieku przedszkolnym, jak i potem w szkole uczy dzieci, jak można pozytywnie wykorzystać potencjał nowych technologii.

Tablice interaktywne dla szkół

W szkołach podstawowych oraz ponadpodstawowych tablice interaktywne mogą bez wątpienia zastąpić tradycyjne tablice szkolne. Ekran multimedialny pozwala na rozwiązywanie zadań oraz prezentowanie treści. W ofercie programów na tablice interaktywne dla szkół znajdą Państwo materiały dydaktyczne z każdego przedmiotu z podstawy programowej – języka polskiego, języków obcych, historii, matematyki, biologii, chemii, fizyki czy wiedzy o społeczeństwie. Są też programy z zakresu historii sztuki, muzyki i teatru. Tablice interaktywne oferowane w sklepie Edumax są bardzo wysokiej jakości. Gwarancja obejmuje elektronikę jak i ekran tablicy. Placówka, które zdecyduje się na zakup tablicy, może być pewna, że produkt będzie służył latami.

Tablice interaktywne – ceny oferowane przez nasz sklep

W naszym asortymencie znajdują się najwyższej klasy Tablice interaktywne. Sklep w swojej ofercie posiada produkty dostosowane zarówno do różnych indywidualnych potrzeb placówki, jak i jej możliwości finansowych. Tablice interaktywne i ich ceny są zatem zróżnicowane. Pozwala to na znalezienie produktu najbardziej dopasowanego do oczekiwań i zadań jaką ma spełniać. Przedział cenowy w jakim znajdują się tablice interaktywne dla szkoły zaczyna się od niecałych 3 tys. złotych, a kończy na prawie 5 tys. złotych. Im droższa tablica interaktywna, tym oferuje ona więcej możliwości. Jednak każda z nich spełnia najwyższe standardy jakościowe. Tablice interaktywne mają u nas ceny, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Oferujemy szybką realizację zamówień oraz możliwość zwrotu towaru nie spełniającego oczekiwań w wystarczający sposób! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, w której znajdują się najlepsze tablice interaktywne dla dzieci!

pixel