Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tablice białe suchościeralne ceramiczne

( ilość produktów: 12 )

Nie trzeba długo szukać, aby spotkać białe tablice szkolne. Sprawdzają się one w szkołach różnych szczebli, ale także we wszelkiego rodzaju salach wykładowych. Solidnie wykonane tablice szkolne suchościeralne pozwalają na szybkie usuwanie notatek wykonanych za pomocą odpowiedniego markera. Wystarczy jedno przetarcie gąbką i tablice na pisaki są znów gotowe do użytku. Edumax rekomenduje je Klientom w bardzo korzystnych wariantach cenowych. Tym samym tablice na mazaki mogą stać się częścią wyposażenia dydaktycznego w ogromnej liczbie miejsc. Gdy chodzi o tablice szkolne suchościeralne, ceny przedstawiają się bardzo dobrze.

Białe tablice szkolne i sklep, w którym nigdy ich nie brakuje

Zapewniamy wszystkim Klientom stały dostęp do szerokiej gamy rozwiązań. Czuwamy nad tym, aby Edumax zaopatrywał sprawnie placówki o różnych profilach aktywności dydaktycznej. Polecamy więc wypróbowane tablice na mazaki – ceny są niskie, a dostawa zawsze ekspresowa. Aktualnie rozwiązania tego typu są stosowane zarówno w szkołach podstawowych i gimnazjach, jak również w liceach, technikach czy na uczelniach wyższych. Kiedy trzeba kupić tablice na mazaki, sklep Edumax to opcja nieporównywalna z żadną inną na polskim rynku.

Tablice szkolne suchościeralne – nasz sklep internetowy gwarantuje najszerszy wybór

Dzięki specjalnej konstrukcji rekomendowane rozwiązanie daje znacznie szersze możliwości niż tylko zapisywanie notatek mazakiem. Za pomocą magnesów możliwe jest doczepianie do tablic wydrukowanych materiałów dydaktycznych czy dekoracji o różnej wielkości. Jeśli komuś niezbędne są dobre tablice na pisaki, ceny oferowane przez nas stanowią rozwiązanie optymalne. Edumax stwarza placówkom oświatowym szansę, aby nabyć produkty klasy premium za naprawdę niewielkie pieniądze. Zachęcamy do składania zamówień!

 

pixel