Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stoły

( ilość produktów: 6 )

Praca nauczyciela jest niezmiernie ciężka i obciążająca. Wiąże się ona również z dużym stresem, co często jest pomijane w charakterystyce takiego zawodu. Z tego względu rozwiązaniem, o którym powinna pamiętać dyrekcja jest wydzielenie odpowiedniej przestrzeni, w której kadra mogłaby chwilę odetchnąć i się zrelaksować w miłym otoczeniu.

Dobrym i jednocześnie nie wymagającym dużych nakładów finansowych rozwiązaniem jest wydzielenie odpowiedniej przestrzeni, na przykład w pokoju nauczycielskim lub innym odseparowanym pomieszczeniu. Wyposażenie takiego miejsca w wygodne fotele i stoliki kawowe, na przykład okrągłe, które nie zajmują dużo miejsca, pozwoli na stworzenie przyjemnej strefy wypoczynkowej. Jest to świetny sposób na znaczne podniesienie morale wśród nauczycieli, a przez to zapewnienie uczniom weselszych i bardziej zadowolonych z pracy wychowawców.

Gdzie korzystnie kupić wyposażenie strefy wypoczynku dla nauczycieli?

W sklepie internetowym Edumax.com.pl oferujemy całkowite umeblowanie szkoły. Znajdą u nas Państwo również okrągłe stoliki kawowe, które będą stanowiły świetny element wyposażenie miejsca wypoczynkowego dla kadry, jednocześnie nie zajmując dużo miejsca. Oferta Edumax.com.pl to nie tylko wysoka jakość, ale również niezwykle atrakcyjne ceny. Warto rozważyć takie rozwiązanie, gdyż zadowoleni nauczyciele na pewno stworzą lepsze warunki nauki i rozwoju uczniom, co znajdzie pozytywne odzwierciedlenie w jakości nauczania.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego Edumax.com.pl i zapoznania się z naszym asortymentem różnorodnych mebli do szkoły!

pixel