Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyposażenie sali gimnastycznej

( ilość produktów: 9 )

W ofercie naszego branżowego sklepu internetowego, oprócz wyposażenia klas, pomieszczeń edukacyjnych dla dzieci i gabinetów, dostępne jest także profesjonalne wyposażenie do sali gimnastycznej, m.in. kozioł gimanstyczny, skrzynia gimnastyczna czy odskocznia gimnastyczna, w przystępnych i konkurencyjnych cenach.

Proponowane przez nas wyposażenie do sali wychowania fizycznego jest najwyższej jakości - wyprodukowane zostało z wysokogatunkowych komponentów, z myślą o bezpieczeństwie, zdrowiu i potrzebach dzieci oraz młodzieży. Meble do sali gimnastycznej od Edumax są bezpieczne, ale także komfortowe i niezwykle funkcjonalne - spełniają normy i posiadają niezbędne certyfikaty, dzięki czemu z pewnością przyczynią się do rozwoju psychofizycznego dziecka - bez kontuzji i stresu podczas zajęć fizycznych.

Wyposażenia sali W-F dla Twojej szkoły

Wszystkie elementy oferowanego przez nas wyposażenia sali w-f zostały stworzone z myślą o najmłodszych, ich dorastaniu i odpowiednim oraz zdrowym rozwoju fizycznym, dlatego design mebli do sali gimnastycznych dostępnych w Edumax opiera się na żywych, jasnych kolorach - przyjemnych dla oka dziecka i pomagających w ich rozwoju.

Wybierając wyposażenie sali gimnastycznej wychowania fizycznego od Edumax macie Państwo możliwość stworzenia bezpiecznego oraz aktywizującego fizycznie otoczenia, idealnego dla dzieci i młodzieży szkolnej, w którym każdy uczeń będzie mógł spędzić aktywnie czas na ćwiczeniach i zabawie, a także relaksując się oraz odpoczywając od codziennych zajęć lekcyjnych.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty dotyczącej proponowanego przez nas wyposażenia sali gimnastycznej oraz zapoznania się z innymi produktami z naszego asortymentu, idealnie nadającymi się do umeblowania szkół i przedszkoli, m.in szeroką ofertą stołów, krzeseł czy szafek.

pixel