Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szkolne wizualizery dokumentów

( ilość produktów: 9 )

W ofercie naszego sklepu internetowego Edumax znajdują się nowoczesne produkty, które pozwalają na skompletowanie całego wyposażenia szkolnego. W asortymencie dostępne są również profesjonalne wizualizery dokumentów oraz wizualizery do szkoły.

Wizualizery dokumentów do szkół

Wizualizery szkolne pokazują na ekranie monitora lub ekranie projekcyjnym kartki papieru z tekstem lub materiałami źródłowymi, a także przedmioty przestrzenne. Dzięki temu wszyscy uczniowie znajdujący się w klasie, bez wstawania od ławek mogą zobaczyć, to co chce im pokazać nauczyciel. Wizualizery do szkoły idealnie sprawdzają się podczas lekcji z najróżniejszych przedmiotów. Pozwalają na pokazanie ilustracji prezentującą budowę komórki, tekst źródłowy, bryłę geometryczną czy fragment mapy. Wizualizery mają zatem dość szerokie zastosowanie w placówkach edukacyjnych.

Ponadto wizualizery dokumentów mogą być bardzo przydatne i pomocne podczas wygłaszania prezentacji na radach pedagogicznych oraz w trakcie spotkań wychowawcy z rodzicami. Każda nowoczesna szkoła powinna być wyposażona w takie urządzenie optyczne, które ułatwia prowadzenie lekcji oraz pozwala uatrakcyjnić ją dla uczniów.

Wizualizery – ceny

Oferowane przez nasz sklep wizualizery mają ceny, które są bardzo atrakcyjne, a w porównaniu z wysoka klasą urządzeń wypadają korzystnie. W asortymencie znajdują się wizualizery szkolne i wizualizery do dokumentów, które są zróżnicowane pod względem technologicznym. Z tego powodu przedział cenowy rozpoczyna się od niecałego tysiąca złotych za wizualizer, do nawet 3 tys. złotych za specjalistyczne urządzenie optyczne. Szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie wizualizery do szkoły odpowiadające potrzebom oraz możliwościom placówki edukacyjnej.

Prezentujemy Państwu wizualizery dostępne obecnie na rynku. Jeżeli poszukują Państwo innych modeli wizualizerów prosimy o kontakt telefoniczny 737 856 810 w celu ustalenia terminu dostawy.

pixel