Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.

biuro@edumax.com.pl | tel. 737 856 810

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Laboratorium cyfrowe Einstein

( ilość produktów: 11 )

Nauczanie w dzisiejszych czasach to już nie tylko czytanie książek, robienie zadań, czy uczenie się na sprawdziany. Biorąc pod uwagę tak szeroki rozwój technologii, coraz częściej w szkołach wprowadza się innowacyjne pomoce dydaktyczne, których zadaniem jest przybliżenie uczniom wiedzy w sposób ciekawy. Nie da się ukryć, że to, czego brakowało w nauczaniu jeszcze kilka lat temu, to praktyka. Dziś istnieją bowiem środki i metody, aby przekazywać wiedzę w taki sposób, by nie była ona tylko suchą teorią, lecz również nauką czegoś w praktyce.

Cyfrowe laboratorium szkolne oferuje niecodzienne możliwości na lekcjach fizyki. Jest to bowiem urządzenie, dzięki któremu możliwe jest poznanie poprzez doświadczenie między innymi takich wartości jak ciśnienie, temperatura, czy stopień UV. Dzieci poprzez samodzielne wykonywanie pomiarów mają bowiem szansę samemu przekonać się, czym tak naprawdę są te wielkości i jakie mają znaczenie na co dzień.

Co dają w szkole tablety edukacyjne?

Oferują one zdecydowanie większe możliwości przekazywania wiedzy niż tradycyjne podręczniki. Przenoszą bowiem punkt ciężkości na praktykę, a zatem na poznawanie świata fizyki tu i teraz. Tego rodzaju urządzenia dają uczniom szansę własnoręcznego pomiaru różnych wartości fizycznych, co ma pomóc im w ich zrozumieniu.

Laboratorium cyfrowe Einstein z pewnością powinno być na wyposażeniu każdej sali fizycznej, ponieważ dzięki niemu przedmiot ten może stać się dla dzieci zrozumiały i bardzo przyjemny. Faktem jest, że to właśnie przedmioty ścisłe sprawiają uczniom największe kłopoty – najnowsza technologia ma za zadanie to wyeliminować.

pixel