Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Biurka nauczycielskie

( ilość produktów: 27 )

Biurka dla nauczycieli są kolejnym niezmiernie istotnym elementem wchodzącym w skład umeblowania placówek edukacyjnych. Dla władz administracyjnych bardzo ważnym aspektem przy ich zakupie jest niewątpliwie koszt, gdyż wolumen potrzebnego wyposażenia jest zwykle duży i łączy się z dużą inwestycją. Z tego względu coraz częściej zakupy mebli szkolnych obsługuje sklep internetowy, który oferuje nie tylko bardzo atrakcyjne ceny biurek nauczycielskich, ale również, przy zakupach powyżej określonych kwot, zapewnia bezpłatny transport zakupionego sprzętu, co stanowi kolejną sporą oszczędność.

Czym powinny charakteryzować się biurka dla nauczycieli?

Ze względu na długie godziny pracy, meble te powinny być przede wszystkim wygodne i zaprojektowane z zachowaniem wszystkich zasad ergonomii. Kolejnym bardzo ważnym elementem jest możliwość zamknięcia na klucz szafek i szuflad, gdyż uczniowie i osoby postronne nie powinni mieć do nich dostępu. Równie ważna jest ilość szuflad - powinno ich być stosunkowo dużo. Dobrym rozwiązaniem jest też opcja dołączenia dodatkowego modułu kompatybilnego z biurkiem nauczycielskim, na przykład dodatkowej szafki czy słupka z szufladami. Dzięki temu nie byłoby konieczności wymiany biurek dla nauczycieli na nowe, a tylko rozbudowywania ich o kolejne elementy.
Należy też pamiętać o tym, aby biurka nauczycielskie pasowały do pozostałych elementów wyposażenia klasy, takich jak ławki szkolne czy szafki na podręczniki i pomoce nauczycielskie.

Gdzie kupić odpowiednie biurka dla nauczycieli?

W sklepie internetowym Edumax.com.pl mogą Państwo skompletować całe wyposażenie pokoi nauczycielskich, klas, świetlic czy bibliotek. Przy zakupach powyżej określonych kwot gwarantujemy także bezpłatny transport.
Zapraszamy do zakupu biurek nauczycielskich w sklepie Edumax.com.pl w bardzo atrakcyjnych cenach!

pixel