Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tablice, gabloty i plansze

( ilość produktów: 17 )

W ofercie naszego sklepu internetowego Edumax znajdą Państwo szkolne tablice ogłoszeniowe – tekstylne, magnetyczne oraz korkowe, które są niezbędnym wyposażeniem szkolnych korytarzy, sali dydaktycznej oraz stołówki. Tablice dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach, na przykład 50x120cm, 100x150cm oraz 80x120cm. Tablice dostępne u nas są solidne i trwałe, wytrzymują liczne zmiany dekoracji i treści bez większych uszczerbków na formie. Dobrze wyglądają i służą latami!

Gabloty informacyjne

Tablice oraz gabloty ogłoszeniowe w szkole informują o bieżących sprawach i wydarzeniach, pełnią także funkcję edukacyjną oraz dekoracyjną. Szkoła bez tablic byłaby smutna. Tablice pozwalają na kreatywność i tworzenie gazetek nie tylko przez ciało pedagogiczne, ale także przez samych uczniów. Dzieci w ten sposób uczą się poprzez doświadczenie – pracują w grupach, selekcjonując informacje i ćwicząc w ten sposób umiejętności, niejednokrotnie potrzebne w dorosłym życiu.

Gabloty aluminiowe

Dostępne w asortymencie sklepu szkolne gabloty aluminiowe z zewnętrzną szybą pozwalają na wyeksponowanie ważnych informacji oraz dyplomów szkolnych. Zamykana na klucz szyba zadba o bezpieczeństwo prezentowanych dokumentów, a zaokrąglone, plastikowe narożniki ramy gabloty zadbają o bezpieczeństwo uczniów. Gabloty aluminiowe mają dłuższy czas trwania niż tablice w drewnianych ramach, mniej się brudzą i wolniej starzeją. Ze szczegółowymi parametrami tablic ogłoszeniowych mogą się Państwo zapoznać w opisie konkretnych produktów. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi elementami wyposażenia szkół i przedszkoli, które znajdują się na łamach naszego sklepu Edumax. W wyborze oferowanych produktów kierujemy się przede wszystkim funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem dzieci. Proponowane tablice i gabloty posiadają wszystkie odpowiednia atesty i oznaczenia, tak bardzo ważne w przypadku placówek edukacyjnych. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

pixel