Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.

biuro@edumax.com.pl | tel. 737 856 810

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Krzesła i fotele nauczycielskie

( ilość produktów: 20 )

Parametry mebli szkolnych przeznaczonych dla uczniów są ściśle określone i powinny spełniać nie tylko wszelkie zasady ergonomii, ale być także wygodne. Te przeznaczone dla nauczycieli nie są już tak restrykcyjnie uregulowane, jednak też należy zadbać o komfort ich pracy. Szczególnie dużą uwagę dyrekcja powinna poświęcić na krzesła i fotele nauczycielskie, gdyż w nich spędzają oni mnóstwo czasu, nie tylko w trakcie samych lekcji czy prac administracyjnych związanych z prowadzeniem odpowiedniej dokumentacji, ale też podczas odbywania zajęć dodatkowych, takich jak na przykład dodatkowe kółka zainteresowań.

Czym powinny charakteryzować się krzesła dla nauczycieli?

Fotele dla nauczycieli powinny być ergonomiczne. Muszą przy tym pozwalać na dużą swobodę ruchu, gdyż w trakcie prowadzenia zajęć lekcyjnych często wstają oni do tablicy czy podchodzą do ławek uczniów. Z tego względu dobrym rozwiązaniem są fotele dla nauczycieli, wyposażone w kółka ułatwiające przemieszczanie mebla. Oczywiście w związku z tym, że na krzesłach nauczycielskich spędzają oni długie godziny, niezmiernie istotne jest, aby były one po prostu wygodne i komfortowe.

Gdzie kupić odpowiednie fotele nauczycielskie?

Zapraszamy do sklepu internetowego Edumax.com.pl, gdzie znajdą Państwo różnego rodzaju meble przeznaczone do placówek oświatowych. Dysponujemy szerokim asortymentem krzeseł nauczycielskich, jak i foteli dla nauczycieli w bardzo atrakcyjnych cenach. Formuła sklepu internetowego pozwoli również na zaoszczędzenie czasu poświęconego na poszukiwanie i zakup mebli. Zajmiemy się także transportem zakupionych krzeseł dla nauczycieli do wskazanej placówki, tak więc tym aspektem zakupów również nie muszą sobie Państwo zaprzątać głowy.
Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty na krzesła i fotele dla nauczycieli dostępnych w sklepie internetowym Edumax.com.pl!

pixel