Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Apteczki pierwszej pomocy

( ilość produktów: 25 )

Apteczki do gabinetu lekarskiego

W każdym ośrodku edukacji musi się znajdować apteczka szkolna. Przydaje się też podczas wycieczek, zajęć w plenerze i zawodów sportowych. Zobacz gotowe apteczki i poszczególne elementy ich wyposażenia.  

Gotowe apteczki

Najprostsze apteczki szkolne dostaniesz już za kilkadziesiąt złotych. To pudełka z tworzywa w intensywnym kolorze wraz z całym wyposażeniem: plastrami czy opatrunkami. Wybierz kilka takich małych apteczek, jeśli szkoła jest duża i chcesz je wygodnie rozlokować w różnych miejscach, by zawsze były pod ręką. Praktyczne są też apteczki szkolne w metalowej szafce, którą przykręca się do ściany w wybranym miejscu – zamknięcie na kluczyk zmniejsza prawdopodobieństwo, że dostanie się do niej ktoś niepowołany.  

Apteczki w plecakach

W czasie zawodów i zajęć w plenerze sprawdzą się apteczki szkolne, które można wygodnie przenosić w plecaku. To też rozwiązanie idealne na czas zajęć nad wodą czy tzw. zielonych szkół. Wybierz gotową apteczkę z wyposażeniem, by mieć pewność, że niczego w niej nie zabraknie.  

Zaawansowane zestawy

W bardziej zaawansowanych zestawach wyposażenia do apteczek na wycieczki szkolne czy do szkoły znajdziesz też dodatkowe elementy. To m.in. zestaw do płukania oka, koc ratunkowy, chusty opatrunkowe. Będą pomocne również w przypadku zaprószenia oka, wyziębienia czy złamania ręki. Warto mieć przynajmniej jeden taki większy zestaw w swojej placówce oświaty. Osobno dokupisz zestaw przeciwwstrząsowy dla lekarzy i pielęgniarek.  

Wyposażenie apteczki szkolnej

Jeśli masz już samą apteczkę, możesz dokupić tylko to, co powinno się znaleźć w środku. To o tyle wygodne, że nie musisz samodzielnie kompletować zestawu i martwić się, czy o wszystkim pamiętałeś. W gotowym wyposażeniu apteczki szkolnej znajdziesz gazę, nożyczki, plastry i podstawowe lekarstwa, które przydadzą się podczas opatrywania ran i walczenia z najbardziej powszechnymi schorzeniami. Wielkość zestawu możesz dopasować do rodzaju placówki edukacyjnej i apteczki, którą posiadasz.

pixel