Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.

biuro@edumax.com.pl | tel. 737 856 810

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyposażenie gabinetu higienistki szkolnej (pielęgniarskiego)

( ilość produktów: 112 )

 

Meble do gabinetu lekarskiego

Chcesz w jednym miejscu znaleźć wszystko, co jest potrzebne do gabinetu pielęgniarki szkolnej? Zobacz zawartość tego działu – elementy wyposażenia gabinetu lekarskiego czy miejsca pracy szkolnej higienistki.  

Meble do gabinetów

Dzieci potrzebują innych mebli niż dorośli. Znajdziesz tu więc sprzęty w dowolnym rozmiarze, a także regulowane:  

  • krzesła i taborety
  • szafki medyczne
  • kozetki
  • a także biurka lekarskie

Za pomocą tego typu sprzętów szybko urządzisz gabinet higienistki szkolnej. Jego uzupełnieniem będzie parawan, za którym można będzie się komfortowo przebrać.  

Drobny sprzęt pielęgniarski

Zadaniem higienistki jest diagnozowanie dziecięcych problemów zdrowotnych. Dlatego w gabinecie nie może zabraknąć plansz okulistycznych do wieszania na ścianach czy tablic do diagnostyki daltonizmu. Przydadzą się też ciśnieniomierze, tablice pomiarowe czy termometry, a w podstawówkach również zestawy do przeprowadzania fluoryzacji.  

Niezbędne wyposażenie do gabinetu pielęgniarki

Szkolne gabinety czy nawet kąciki, w których przyjmują pielęgniarki, wymagają pewnych podstawowych elementów. Należy do nich np. profesjonalny kosz na odpady medyczne czy apteczka. Ta ostatnia może zawisnąć w dowolnej sali czy na korytarzu, by służyć zawsze wtedy, gdy będzie potrzebna. Do apteczki dokupisz idealne wyposażenie. Znajdziesz tu różne rodzaje apteczek do gabinetu pielęgniarki szkolnej: w walizce, podwieszane i takie, które można przenosić w plecaku.  

Wszystko w jednym miejscu

Skorzystaj z oferty tego działu, jeśli chcesz za jednym razem wyposażyć kompleksowo wszystkie pomieszczenia medyczne znajdujące się w placówce oświaty. Zamów meble, dobierz pozostałe elementy wyposażenia, a na końcu dopasuj zestawy opatrunkowe czy diagnostyczne, by móc z miejsca zacząć leczenie małych pacjentów. Pamiętaj, że rodzice mogą chcieć skontrolować, skąd pochodzą sprzęty. Dlatego wybierz sprawdzoną hurtownię specjalizującą się w sprzęcie dla placówek edukacyjnych.

pixel