Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ScottieGo!

( ilość produktów: 1 )

Nauka programowania od najmłodszych lat? To możliwe! Przestawiamy Scottie go! Jest to innowacyjna gra edukacyjna do nauki programowania. Ta fascynująca gra edukacyjna sprawia, że programowanie staje się proste i wypełnione zabawą, a dzieci mogą szybko zainteresować się programowaniem i rozwijać umiejętności w tej trudnej dziedzinie. Scottie Go! polega na łączeniu kartonowych klocków, z których gracze tworzą programy i aplikacje przekształcane na zachowanie bohatera gry. Konstruowane przez dzieci algorytmy służą opracowaniu sposobów powrotu do domu sympatycznego Scottiego. Programowanie dla dzieci z grą Scottie Go! to wyjątkowy sposób na doskonalenie umiejętności analitycznych, logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i pracy w grupie. Niezmiernie istotnym jest również fakt, że gra Scottie Go! jest doskonałym narzędziem do wspomagania realizacji podstawy programowej w zakresie zajęć komputerowych i informatyki.

Scottie Go! w domu i w szkole

Sklep edumax.com.pl zaprasza do zapoznania się z ofertą obejmującą zestawy Scottie Go! w wersji domowej oraz edukacyjnej, przeznaczonej dla szkół. Dla użytkowników domowych Scottie Go! to 60 zadań w 7 modułach. Nauka programowania dla dzieci w szkołach z wykorzystaniem tej wyjątkowej gry obejmuje 10 modułów w 91 zadaniach, które zawierają między innymi:

  • dodawanie,
  • odejmowanie,
  • składanie liczb,
  • pisanie algorytmów,
  • sterowanie postaciami,
  • szereg różnorodnych parametrów programistycznych.

Wersja edu gry Scottie Go! umożliwia dostęp do wysokiej jakości materiałów metodycznych czy plansz z zadaniami, które mogą posłużyć jako podstawa do karty pracy. Nauczyciele otrzymują również dostęp do specjalnego konta zawierającego odblokowane wszystkie zadania.

Zabawa i edukacja

Innowacyjna gra edukacyjna do nauki programowania Scottie Go! jest doskonałym pomysłem zarówno na prezent, jak i wyjątkową pomocą dedykowaną rozwojowi umiejętności informatycznych podczas zajęć szkolnych. Gra dedykowana jest dla dzieci od 6 roku życia. Jej sympatyczny bohater oraz zwiększający się poziom trudności na każdym kolejnym etapie, z pewnością zainteresują młodych programistów i będą bardzo ciekawym dodatkiem do zajęć lekcyjnych. Scottie Go! to wyjątkowy sposób na zainteresowanie najmłodszych programowaniem. Sklep edumax.com.pl serdecznie zaprasza.

pixel