Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wieszaki szatniowe szkolne

( ilość produktów: 17 )

Wieszaki i stojaki do szatni

Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu takiemu jak wieszaki, szatnia szkolna może stać się o wiele bardziej praktycznym pomieszczeniem. W tym dziale znajdziesz również stojaki i podstawki, dzięki którym łatwo pomieścisz sprzęty w magazynie czy schowku.  

Wieszaki mobilne i do wkręcenia w ścianę

Wieszaki to podstawa wyposażenia szatni. Pamiętaj, że wiele osób będzie z nich korzystało w ciągu dnia, dlatego powinny być odpowiednio wytrzymałe i wykonane przez profesjonalistów. Kilka haczyków pozwala powiesić jednocześnie kurtkę i worek na kapcie lub czapkę. Znajdziesz tu zarówno przesuwane wieszaki stojące na kółkach, jak i takie, które możesz wkręcić w ścianę w wybranym miejscu.  

Wieszaki szatniowe szkolne z metalu i drewna

Najbardziej popularne są przyjemne w dotyku drewniane wieszaki szatniowe szkolne. Znajdziesz tu też wieszaki metalowe, które mogą stanąć w gabinecie dyrektora czy w sekretariacie. Są idealne do wieszania płaszczy.  

Stojaki i podstawki do schowków

Inne sprzęty, jakie możesz znaleźć w Edumax to:  

  • Stojaki na mapy – zachowaj porządek wśród cennych map
  • Wózek na mapy i plansze – nie musisz ich dźwigać! Wystarczy mieć wózek na kółkach, który pomoże je przetransportować w wybrane miejsce.
  • Stojaki na plansze – niektórych plansz nie da się zwinąć. Na takim stojaku możesz trzymać je rozłożone, nie zajmując tym samym zbyt dużo miejsca.
  • Stojaki na flagi – idealne podczas świąt i akademii. Po nich przechowasz je w odpowiedniej podstawce na sztandary czy flagi.
  •  

Elementy te zostały stworzone na podstawie zdobywanej przez lata wiedzy odnośnie tego, jak funkcjonuje szkoła i czego w niej potrzeba, by codzienne funkcjonowanie stało się bardziej komfortowe.

pixel