Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyposażenie szatni szkolnej

( ilość produktów: 6 )

Meble do szkolnej szatni

Dobre wspomnienia ze szkoły to również przyjazne i wygodne meble. Nie tylko w klasach, ale też w szatni czy na korytarzu. Spraw, by uczniowie czuli się komfortowo dzięki wyposażeniu szatni szkolnej dopasowanemu do nich wielkością i wysokością.  

Meble dla dzieci i nie tylko

Edumax oferuje wyposażenie całej szkoły, w tym takich pomieszczeń jak szatnia. Znajdziesz tu zarówno elementy do głównej szatni szkolnej, jak i ławki, które mogą przydać się w przebieralni blisko sali gimnastycznej czy sportowej. Wszystkie powstały z myślą o potrzebach dzieci, którym mogłoby być niewygodnie na zbyt dużych ławkach dla dorosłych.  

Znajdziesz tu takie meble jak:

  • proste drewniane ławki idealne na korytarze, do poczekalni i szatni każdego typu
  • małe ławki z oparciem przeznaczone specjalnie dla dzieci
  • ławki dwustronne ze stabilnymi oparciami – pozwalają zaoszczędzić miejsce, więc świetnie nadają się do małych pomieszczeń. Na wysokich oparciach można powiesić ręcznik, więc sprawdzają się również w szatniach sportowych.

Co jeszcze do szatni szkolnej?

Ławki wykonane są z przyjemnego w dotyku drewna z łączeniami z trwałego metalu. Dzięki temu mogą długo posłużyć, jednocześnie dając komfort użytkownikom. Ofertę ławek uzupełniają wieszaki, stojaki i wszystkie inne sprzęty, które są niezbędnym wyposażeniem szatni szkolnej. Jeśli wyposażasz właśnie szatnię sportową, zainteresują Cię dostępne w innych działach drabinki i inne przyrządy niezbędne na salach gimnastycznych i placach zabaw. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, jeśli masz pytania o te sprzęty.

pixel