Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ozobot EduSense - robot do kodowania

( ilość produktów: 19 )

Proces kształcenia dzieci w zakresie kompetencji może rozpocząć się już na etapie przedszkolnym. Tak wczesne rozpoczęcie edukacji pozwoli uczniom opanować bogatszy materiał w trakcie zajęć szkolnych – nie tylko dlatego, że podstawy potrzebnej wiedzy zostaną przekazane dzieciom zanim trafią do szkół, ale również dlatego, że bardzo wcześnie opanują one metody myślenia i działania właściwe dla kompetencji przyszłości. Zdając sobie sprawę z konieczności nauczania najmłodszych, przygotowaliśmy specjalną ofertę urządzeń dla przedszkolaków i najmłodszych uczniów szkół podstawowych, której podstawą są programowalne roboty Ozobot Bit i Ozobot EVO przygotowane przez firmę EduSense.

Ozobot EduSense – czym jest?

Robot Ozobot to urządzenia służące do nauki programowania i rozwijania u najmłodszych dzieci zdolności logicznego myślenia. Ozobot sprawdzi się na zajęciach z wielu przedmiotów: na matematyce, przyrodzie czy plastyce. Może być wykorzystywany w trakcie realizacji zadań tak grupowych, jak i indywidualnych. Robot posiada zdolność ruchu – porusza się na dwóch kołach, które napędzane są niezależnie przez elektryczny silnik. Do programowania Ozobota używa się kolorów – na spodzie urządzenia znalazły się specjalne czujniki, których zadaniem jest ich odczytywanie. Ozobot Bit został ponadto wyposażony w gniazdo microUSB, za pomocą którego następuje ładowanie urządzenia. Pojemność jego baterii pozwala na ok. 1,5 h pracy (dwie lekcje), zaś proces naładowania trwa ok. 0,5 h.

Zestawy Ozobot i specjalne pakiety lekcji

Przygotowana przez nas oferta obejmuje nie tylko roboty Ozobot Bit, ale również drewniane puzzle, za pomocą których można wyznaczyć ścieżkę ruchu robota czy też pakiety lekcji, dzięki którym dzieci poznają tajniki programowania Ozobota. Proponujemy ponadto specjalne zestawy. W ich skład wchodzą – w zależności od produktu – roboty, puzzle, scenariusze zajęć, flamastry do robota Ozobot, kody i kable. Z uwagi na różnorodność oferty klient ma możliwość wyboru produktu dopasowanego do konkretnych potrzeb edukacyjnych. W przypadku zastosowań szkolnych doskonale sprawdzą się zestawy. Kilka robotów pozwoli na aktywne uczestnictwo w zajęciach całej klasy – uczniowie mogą zostać podzieleni na grupy i uczestniczyć w tzw. grywalizacji. Scenariusze natomiast znacznie ułatwią pracę z Ozobotem nauczycielom – zwłaszcza jeśli wcześniej nie mieli oni do czynienia z urządzeniem.

Ozobot – cena dostosowana do potrzeb klienta

Nasza oferta to nie tylko duże zróżnicowanie produktów, ale także atrakcyjny cennik. Wysokość cen została ustalona z myślą o wymaganiach naszych Klientów. Proponujemy ponadto szereg promocji, które sprawią, że zakupy w naszym sklepie okażą się prawdziwą przyjemnością. Warto zapoznać się z akcesoriami do robota Ozobot takimi jak plansze, flamastry, puzzle czy wygodnymi zestawami. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie i przekonania się, jak duże możliwości rozwoju połaczonego z rozrywką daje praca z robotami Ozobot marki EduSense.

pixel