Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Multimedialne programy edukacyjne dla przedszkoli

( ilość produktów: 13 )

Nauka poprzez zabawę to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych dziś metod, szczególnie w przedszkolach czy w szkołach podstawowych. Wtedy, kiedy dzieci są jeszcze bardzo małe i niekiedy trudno jest się im skoncentrować na przyswajaniu wiedzy, do akcji wkraczają właśnie tego typu metody. Nie dziwi zatem tak wielki sukces i zapotrzebowanie na programy edukacyjne dla przedszkoli. Nauczyciele używają ich, tłumacząc najmłodszym różnego rodzaju zagadnienia, stąd też potrzeba poruszania przez nie różnej tematyki.

Czym cechują się gry edukacyjne?

Są one przede wszystkim interaktywne, dzięki czemu mogą być odtwarzane na komputerach lub tablicach interaktywnych. Dzieci obcujące z technologią od najmłodszych lat są bowiem przyzwyczajone do tego typu rozwiązań, które wydają im się bardzo atrakcyjne. Gry matematyczne i logiczne w postaci kolorowych, intuicyjnych i ciekawych programów są od razu znacznie prostsze do przeprowadzenia. Poza tym, tego typu programy bardzo często oferują wybór stopnia trudności, dzięki czemu można dopasować grę do możliwości danego dziecka. Dodatkowo, opcja drukowania gotowych testów czy ćwiczeń sprawia, że można wykonywać je również w tradycyjnej formie – długopisem.

Gry edukacyjne – tematyka

Na rynku obecnie mamy naprawdę szeroki wybór gier edukacyjnych. Przedszkole czy szkoła powinny bowiem bez żadnych przeszkód odnaleźć takie o interesującej tematyce. Mogą to być proste gry matematyczne i logiczne, ale też wersje związane z językiem polskim czy bezpieczeństwem na drodze. Spośród tak bogatej oferty nie sposób nie wybrać czegoś, co odpowie konkretnym potrzebom i wymaganiom.

pixel