Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyposażenie świetlicy szkolnej

( ilość produktów: 16 )

Piękne i trwałe meble do świetlicy

Właściciele placówek edukacyjnych czasem pomijają kwestię wyposażenia świetlicy szkolnej, mając poczucie, że meble do świetlicy są mniej istotne niż te, które trafią do klas czy na korytarze. Tymczasem to właśnie w świetlicy dzieci w różnym wieku spędzają wiele godzin dziennie na zabawie.

Dlatego sprzęty nie powinny być przypadkowe. Zwyczajny mebel może łatwo się zniszczyć, jeśli kilkadziesiąt osób będzie z niego korzystało dzień po dniu. Profesjonalne meble do świetlic szkolnych wytrzymają duże obciążenia i ciągłe użytkowanie. Mają też dodatkowe ważne funkcje:  

  • są ergonomiczne – Od mebli szkolnych zależy stan kręgosłupa dzieci, które z nich korzystają. Mebelki o ergonomicznym kształcie nie szkodzą maluchom.
  • mają odpowiedni rozmiar – Małym dzieciom jest niewygodnie na krzesłach i przy biurkach dla dorosłych. Meble do świetlicy szkolnej powstały z wykorzystaniem wiedzy o tym, czego potrzebuje na co dzień dziecko.
  • łatwo je przechowasz – Nie bez znaczenia jest fakt, że stoły czy krzesła możesz złożyć i przechować. Nie zajmą dużo miejsca.
  • są kolorowe – Dzięki temu dopasujesz je do wystroju, który już masz.

Wyposażenie świetlicy szkolnej z różnych materiałów

Znajdziesz tu zarówno klasyczne ławki szkolne i krzesła z połączenia drewna z metalem, jak i plastikowe, lekkie krzesełka dla młodszych dzieci. Drewniane biurka i stoły sprawdzają się najlepiej w miejscach, w których odbywają się zajęcia To klasyczny materiał odporny na zniszczenie, ale bardziej przyjazny w dotyku niż metal. Do czyszczenia takich blatów na sucho lub mokro wystarczy zwykła szmatka. Przy takich biurkach można tworzyć prace plastyczne lub wygodnie odrabiać lekcje. Posłużą też wychowawcom jako miejsce pracy. Dopasuj do nich typowe szkolne krzesła dające wygodne oparcie plecom.

pixel