Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

GeniBot - robot do kodowania

( ilość produktów: 9 )

Nowoczesna edukacja wymaga nowoczesnych narzędzi, takich jak robot do nauki kodowania. Edumax to sklep internetowy, w którym można znaleźć szeroki wybór akcesoriów stworzonych z myślą o placówkach oświatowych. W naszej ofercie stawiamy na nowoczesne produkty, które poprzez zabawę rozwijają kompetencje kluczowe u dzieci i wpływają na ich dynamiczny rozwój. Dostępne w naszym sklepie akcesoria, takie jak robot do kodowania w odczuwalny sposób zwiększają zaangażowanie uczniów, a przez to również ich wyniki. Nowoczesne technologie w edukacji sprawdzają się w przypadku różnych szczebli nauczania - są odpowiednie zarówno w przypadku placówek przedszkolnych, jak i placówek szkolnych.

​Robot do nauki kodowania

Nowe technologie w edukacji to jeden z tych tematów, o których zrobiło się ostatnio głośno i nic nie wskazuje na to, by ta tendencja miała się zmienić. Nic dziwnego! Dzieci chętniej uczęszczają na zajęcia, które są angażujące i przede wszystkim pasjonujące, a nowoczesne technologie to jeden z kierunków przyszłości. GeniBot EduSense to robot edukacyjny stworzony z myślą o nauce programowania. Produkt ten bazuje na nurcie STEAM, czyli podejściu do edukacji wykorzystującym naukę, technologię, matematykę, sztukę i inżynierię. Takie rozumienie procesu uczenia się ma wspomagać dzieci w krytycznym myśleniu i uczyć sztuki wytrwałości, a także rozwijać miękkie kompetencje i pomagać w nauce czytania oraz pisania. Co ważne, produkt nie wymaga dostępu do sprzętu komputerowego i działa także w trybie offline. W naszym sklepie internetowym można znaleźć roboty do kodowania GeniBot zarówno w wersji podstawowej, jak i rozszerzonej, np. z akcesoriami dodatkowymi takimi jak karty do kodowania czy podręcznik wraz z kartami pracy dla uczniów.

Robot do kodowania dla dzieci - postaw na rozwój

Kształtowanie kluczowych kompetencji u dzieci to podstawa prawidłowego, zrównoważonego rozwoju. Proces ten zaczyna się już na etapie przedszkola i jest niezwykle istotny dla dalszej edukacji maluchów. Innowacyjne rozwiązania, takie jak robot do nauki kodowania, są nieocenionym wsparciem nie tylko dla małych uczniów, ale także dla kadry nauczycielskiej. Zajęcia przeprowadzane z użyciem niestandardowych rozwiązań stawiają na wszechstronny rozwój i angażują uwagę dziecka. Dostęp do nowoczesnych technologii wspierających rozwój dzieci urozmaica także zajęcia dydaktyczne i zwiększa prestiż placówki oświatowej.

GeniBoty w przedszkolu? Tak!

GeniBoty to produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci od lat 4, co oznacza, że akcesoria te są wykorzystywane nie tylko w edukacji szkolnej, ale także przedszkolnej. Cena robota waha się w zależności od wyboru wersji - podstawowej lub rozszerzonej. W ofercie naszego sklepu dostępne są także GeniBoty wraz z dodatkowymi akcesoriami i certyfikowanym kursem online oraz zestawy szkolne i przedszkolne uwzględniające p­onadprogramowe akcesoria. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem dostępnym w ofercie naszego sklepu internetowego - wspieraj rozwój dzieci razem z nami!

pixel