Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Krzesła do stołówki szkolnej

( ilość produktów: 26 )

Krzesła do stołówki szkolnej, które są dostępne na łamach naszego sklepu internetowego Edumax, spełniają najwyższe standardy odnośnie wyposażenia placówek edukacyjnych. W ofercie są krzesła wykonane z różnych tworzyw – metalowe z siedziskiem oraz oparciem ze sklejki bukowej, z tapicerowanym siedziskiem lub całkowicie polipropylenowe. Krzesła dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na dużą dowolność w kwestii wystroju wnętrza szkolnej stołówki.

Krzesła na stołówkę Postura+

Ciekawą pozycją w naszej ofercie, która zasługuje na szczególną uwagę, jest krzesło do stołówki z kolekcji Postura+. Krzesła Postura+ zostały stworzone w Australii w latach 90-tych. Są to kolorowe, polipropylenowe krzesła, które rosną wraz z dzieckiem. Dostępne różne rozmiary krzeseł pozwalają na idealne dopasowanie wysokości siedziska do wzrostu dziecka, co pomaga zachować prawidłową postawę podczas jedzenia. Przyjazny design krzeseł oraz żywa kolorystyka pozwala stworzyć idealne dla dzieci. Konstrukcja krzeseł przemyślana jest w taki sposób, aby można było przechowywać krzesła jedno na drugim – w ten sposób zajmują mniej przestrzeni magazynowej. Krzesła Postura+ objęte są 20-letnią gwarancją producenta.

Krzesła na stołówkę – ceny

Ceny krzeseł stołówkowych dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za sztukę. Dostępne są także krzesła do stołówki szkolnej z odpowiednim do nich stołem. Można również komponować dowolne zestawy. Na stronach sklepu Edumax znajdą Państwo wiele ciekawych elementów wyposażenia placówki szkolnej oraz sal lekcyjnych. W poszczególnych działach sklepu oferujemy zarówno meble odpowiednie dla szkół i przedszkoli, jak i pomoce dydaktyczne – modele trójwymiarowe, mapy, przybory geometryczne, gry i zabawy, które mogą być świetnym urozmaiceniem lekcji. Zgromadzone przez nas produkty odpowiadają normom wyznaczonym przez Ministerstwo Oświaty – są odpowiednie dla dzieci w określonej kategorii wiekowej.

pixel