Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szafy metalowe na dokumenty

( ilość produktów: 33 )

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak szeroka i rozległa jest dokumentacja placówki edukacyjnej. Poza szeregiem przechowywanych dokumentów, związanych bezpośrednio z nauczaniem, pisemnie uregulowane są też wszelkie kwestie administracyjne oraz te związane z prawidłową eksploatacją samego budynku i przyległego terenu. Nie można też zapominać o szerokiej dokumentacji kadrowej, gdzie każdy z pracowników posiada swoje teczki.

Kolejny ważny typ archiwów to ten związany z samym procesem nauczania, czyli na przykład dzienniki lekcyjne i arkusze ocen z poprzednich lat.

Wszystkie wyżej wymienione, jak i inne druki i pisma urzędowe przechowywane są najczęściej w specjalnie do tego celu przeznaczonych szafach metalowych na dokumenty. Wykonanie z takiego materiału zapewnia odpowiednie zabezpieczenie w przypadku jakiejkolwiek awarii, jak na przykład zalanie czy pożar. Szafy metalowe na akta pozwalają też na ich odpowiednie uporządkowanie i wpływają na łatwość odnalezienia w razie zaistnienia potrzeby z nich skorzystania.

Jak i gdzie zaopatrzyć placówkę edukacyjną w odpowiednie szafy metalowe na akta?

Zakup całego wyposażenia stanowi dla budżetu placówki edukacyjnej spore obciążenie. Nie można również kupować najtańszych mebli do szkoły, gdyż przez wzgląd na intensywność z nich korzystania powinny one być solidne i wykonane z trwałych materiałów. Wszak nie są one wymieniane z każdym nowym rokiem szkolnym, ich zadaniem jest służenie wielu rocznikom. Bardzo istotny jest też fakt, że meble szkolne powinny posiadać wszelkie wymagane atesty i spełniać określone przepisami prawa normy. Reguły te dotyczą także szaf metalowych na dokumenty. Powinny one charakteryzować się odpowiednim stopniem zabezpieczenia, na przykład przed pożarem.

Aby zoptymalizować koszty tak dużej inwestycji, warto dokonać zakupów mebli do szkoły w sklepie internetowym Edumax.com.pl. Oferujemy między innymi szafy metalowe na dokumenty w bardzo atrakcyjnych cenach. Kolejną oszczędnością wynikającą z zakupów u nas jest transport, co znacznie ułatwia kwestie logistyczne i dodatkowo pozwala zaoszczędzić dalsze środki z budżetu szkoły.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą mebli szkolnych sklepu Edumax.com.pl!

pixel