Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PAKIETY DLA SZKÓŁ

( ilość produktów: 8 )

Obecnie bardzo wyraźnie akcentuje się nowe technologie – także w procesie nauczania dzieci. Jako że są one bardzo przyzwyczajone do elektroniki, nie są im obce komputery czy innego rodzaju interaktywne pomoce edukacyjne. Bez wątpienia to właśnie tego typu kreatywne i innowacyjne rozwiązania przyczyniają się do aktywizacji dzieci podczas zajęć. Wymagają one bowiem od nich dużej uwagi oraz stanowią dla nich ciekawą rozrywkę, przypominającą grę na tablecie czy telefonie.

Wszystko to wpływa na dużą popularność na rynku różnego rodzaju programów edukacyjnych, dzięki czemu możemy w nich dowolnie wybierać. Stąd obecne są na przykład takie odnoszące się do podstawowych przedmiotów w szkole – matematyki, języka polskiego czy przyrody. Oprócz tego, firmy wypuszczają także zestawy tematyczne, nawiązujące do konkretnych obszarów wiedzy, na przykład bezpieczeństwa na drodze czy budowy organizmu człowieka.

Co składa się na edukacyjny zestaw robotów?

Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się również zestawy robotów do szkół, które to pozwalają dzieciom na przyjemną naukę podstaw programowania. Tego typu pomoce edukacyjne są niewątpliwie bardzo atrakcyjne dla dzieci i to niemalże w każdym wieku. Są to bowiem zabawki, które dają najmłodszym możliwość nauki logicznego myślenia oraz konstruowania.

Zestawy robotów do nauki programowania dla dzieci składają się nie tylko z robotów, lecz również innych dodatkowych elementów, dzięki którym najmłodsi mogą konstruować ciekawe elementy. W zestawach takich znaleźć bowiem można między innymi cymbałki, wyrzutnie piłeczek, a także klocki Lego. Mnogość różnych elementów sprawia, że dzieci mogą spędzać na zabawie nawet długie godziny.

pixel