Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nagłośnienie

( ilość produktów: 7 )

Technologia informacyjno-komunikacyjna stanowi ogromne udogodnienie dla placówek edukacyjnych. Szkoły podstawowe biorą więc udział w programie Aktywna Tablica, który pozwala wyposażyć się m.in. w sprzęt nagłaśniający. To przede wszystkim głośniki i soundbary, czyli nagłośnienie odpowiednie do rozbudowy szkolnej infrastruktury.

Zróżnicowane urządzenia na potrzeby edukacji znaleźć można w naszej ofercie. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji.

Projekt Aktywna Tablica – sprzęt nagłaśniający

Przygotowaliśmy asortyment, który pozwala kompleksowo wyposażyć sale dydaktyczne. Szkoły podstawowe korzystające z programu Aktywna Tablica mogą wybrać sprzęt nagłaśniający, w tym m.in. głośniki. Urządzenia składające się na system głośnikowy to uniwersalne rozwiązania do różnych zastosowań. Przykładem jest AUDAC ARES5A. Wykorzystuje on głośniki niskotonowe i wysokotonowe. Dzięki temu nagłośnienie cechuje się czystym i mocnym dźwiękiem.

Dużą zaletą jest energooszczędność. Zestaw głośnikowy automatycznie przechodzi w stan spoczynku, gdy pozostaje nieużytkowany. Tym samym z łatwością można zmniejszyć zużycie energii. AUDAC ARES5A to również wszechstronność montażu. Nagłośnienie do szkół podstawowych z projektu Aktywna Tablica nadaje się do instalacji w pionie, poziomie czy w narożnikach. Na uwagę zasługuje też nowoczesny wygląd. Sprzęt nagłaśniający wykonano z tworzywa ABS. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne – biała bądź czarna.

Wybierając nagłośnienie do szkoły podstawowej dzięki programowi Aktywna Tablica, warto też sprawdzić sprzęty nagłaśniające takich producentów jak Epson czy Vision. Dzięki zróżnicowaniu poszczególnych parametrów głośników szkolnych, m.in. mocy i częstotliwości, można dobrać wyposażenie dostosowane do indywidualnych potrzeb słuchaczy.

Soundbary do sal lekcyjnych i konferencyjnych

Oprócz standardowych głośników polecamy również soundbary. Jednym z modeli jest IMEO2 firmy AUDAC. Trójdrożny sprzęt nagłaśniający idealnie nadaje się do pracowni lekcyjnych w szkołach podstawowych, salach szkoleniowych czy konferencyjnych. Nagłośnienie można zintegrować z projektorem bądź aktywną tablicą. Całość tworzą głośniki wysokotonowe, średniotonowe i niskotonowe. Dzięki konfiguracji DSP użytkownicy swobodnie optymalizują dźwięk dla różnych zastosowań – odtwarzania audio lub prezentacji filmowych.

Soundbar IMEO2 ma wejście liniowe, HDMI oraz SPDIF. Charakteryzuje się dużą kompatybilnością z kilkoma źródłami przewodowymi. Sprzęt nagłaśniający łączy się też za pomocą bluetooth. Wszystkie opcje dają ogromną swobodę obsługi nagłośnienia. Akcesorium obsługuje pamięć zewnętrzną podłączaną do interfejsu USB. Montowany jest nad telewizorem lub ekranem interaktywnym.

W ramach programu Aktywna Tablica szkoły podstawowe mogą także dobrać Avtek Soundbar 2.1 ver.2. Dzięki konstrukcji bass-reflex niskie częstotliwości dźwięków nagłośnienia mają lepszą jakość. Audio odtwarzane jest z dowolnego urządzenia obsługującego standard bluetooth bądź wykorzystuje się HDMI (ARC), RCA (L/R), wejście optyczne, port USB. Poszczególne modele sprzętów nagłaśniających dostarczamy w zestawach z niezbędnymi elementami – kablami zasilającymi, pilotami czy też akcesoriami montażowymi.

Soundbary wykonane są m.in. z tworzywa ABS. Zachowują niewielką wagę, co ułatwia montaż. Materiał wyróżnia się również odpornością na zarysowania. Dostarczane urządzenia stanowią więc inwestycję na długi czas. Już teraz wybierz preferowany model z programu Aktywna Tablica.

Przenośne nagłośnienie dla szkół podstawowych

Jakie urządzenie spełnia funkcję mobilnego zestawu nagłośnieniowego? Polecamy Avtek Micker PRO, czyli połączenie mikrofonu i głośnika. Tego typu nagłośnienie można wykorzystać m.in. w małych i średnich przestrzeniach w szkołach podstawowych. Sprawdza się na wycieczkach czy też podczas wydarzeń plenerowych. Sprzęt nagłaśniający działa przy pomocy wbudowanego akumulatora o żywotności do 6 godzin pracy.

Avtek Micker PRO dla szkół podstawowych i nie tylko jest w stanie obsłużyć zewnętrzny mikrofon nagłowny lub liniowe źródło dźwięku. W zależności od potrzeb i preferencji dobierane są trzy poziomy głośności. Wyposażenie dostępne w ramach programu Aktywna Tablica dostarczamy razem ze stacją ładująca oraz kablem USB. Warto je dobrać razem z głośnikami/soundbarem.

Wybierz wyposażenie od Edumax.com.pl

Soundbary, systemy głośnikowe, przenośne zestawy nagłośnienia – jeśli jesteś zainteresowany asortymentem, skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać odpowiednie wyposażenie dla szkół podstawowych i innych placówek, które chcą skorzystać z programu Aktywna Tablica. Dzięki fachowemu doradztwu można zyskać pewność, że sprzęty nagłaśniające wpiszą się w potrzeby dowolnego miejsca, niezależnie od wielkości przestrzeni.

Dajemy gwarancję, że oferowane nagłośnienie to sprawdzona inwestycja w komfort i jakość kształcenia. Oprócz tego warto również sprawdzić monitory interaktywne, a także projektory z projektu Aktywna Tablica. Zadzwoń, napisz i zakup sprzęt nagłaśniający dla szkół podstawowych na Edumax.com.pl

Kontakt tel. 737 856 810 lub 737 856 820 e-mail:biuro@edumax.com.pl

pixel