Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Projektory

( ilość produktów: 8 )

Technologia odgrywa coraz większą rolę w obszarze nauki. Dzięki różnego rodzaju sprzętom można ją urozmaicić i zachęcić do niej m.in. dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Na wyposażenie szkoły podstawowej w nowoczesne urządzenia, takie jak projektory, można uzyskać dofinansowanie z rządowych programów. Jedną z wartych uwagi opcji jest „Aktywna tablica”. Produkty dostępne w naszej ofercie wpisują się w założenia programu.

Co oferuje program „Aktywna tablica”?

W ramach programu „Aktywna tablica” szkoły podstawowe mogą liczyć na wsparcie finansowe. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu placówki mogą nabyć monitory i tablice interaktywne, głośniki oraz projektory. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości sprzęt, który można nabyć w ramach wspomnianego programu rządowego. Dofinansowanie dla szkół podstawowych wynosi do 14000 zł. Kwota ta wzrasta, jeśli w placówce kształcą się uczniowie ze specjalnymi potrzebami.

W Edumax oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt, który będzie przystosowany do użytku w szkole podstawowej. Liczy się dla nas przede wszystkim wytrzymałość oraz funkcjonalność oferowanych przez nas urządzeń. Zapewniamy m.in. szeroki wybór projektorów. Nasz asortyment jest na tyle obszerny, że z pewnością wybiorą Państwo sprzęt idealnie dopasowany do Państwa preferencji oraz potrzeb uczniów. Nie muszą Państwo martwić się o zgodność urządzeń z wymaganiami programu „Aktywna tablica” – wszystkie produkty z naszej oferty można nabyć w ramach tegoż przedsięwzięcia.

Projektory dopasowane do potrzeb uczniów i warunków w klasie

Nasza oferta obejmuje wiele różnego rodzaju projektorów. Urządzenia te różnią się między sobą przede wszystkim:

  • jakością obrazu oraz dźwięku,
  • opcją montażu,
  • sposobem łączenia się ze sprzętem,
  • obecnością lub brakiem różnego typu funkcji dodatkowych.

Wybierając projektor, warto zatem zastanowić się, do jakich celów edukacyjnych będzie on głównie wykorzystywany oraz co jest dla Państwa najbardziej istotne. Jeśli zamierzają Państwo wyświetlać materiały dla uczniów jedynie samodzielnie, opcja podłączenia za pomocą kabla będzie w zupełności wystarczająca. Jeśli jednak pragną Państwo dać uczniom możliwość wyświetlania treści z własnych sprzętów, warto postawić na wariant umożliwiający łączenie bezprzewodowe.

Projektory z naszej oferty zapewniają zazwyczaj kilka opcji łączenia się z nimi, a zatem wybór opcji kompatybilnej z przykładowo posiadanym przez Państwa laptopem nie powinien stanowić większego problemu. Obsługa urządzeń jest bardzo intuicyjna, więc swobodnie poradzą sobie z nią osoby, które nie są na bieżąco z najnowszą technologią.

Nowatorski sposób przekazywania wiedzy

Dofinansowanie z programu „Aktywna tablica” pozwala wprowadzić do szkół całkowicie nowe rozwiązania technologiczne, które mogą w znaczny sposób usprawnić proces przekazywania wiedzy. Obecnie dzieci od najmłodszych lat mają kontakt z telefonami, tabletami czy laptopami i potrafią się nimi posługiwać w płynny sposób. Wyświetlanie różnego rodzaju filmów edukacyjnych czy prezentacji za pomocą projektora może zatem wydawać się dla nich o wiele ciekawsze niż tradycyjna forma czytania z papierowej książki.

Aby sposób przekazywania informacji był jak najbardziej skuteczny i zachęcał do skupienia uwagi na prezentowanych treściach, warto zadbać także o aspekty techniczne. Projektory mogą wyświetlać obraz o różnej wielkości, którą należy dopasować do warunków panujących w danej klasie. Niektóre urządzenia posiadają w tej kwestii opcję regulacji. Istotny może okazać się ponadto sposób montażu urządzenia.

Dofinansowanie szansą na wyposażenie szkoły w znakomitej jakości sprzęt

Program „Aktywna tablica” przewiduje także możliwość dołożenia wkładu własnego na zakup sprzętu. Sprawia to, że sporo placówek decyduje się na inwestycję w projektor wyposażony w dodatkowe funkcje, dający większe możliwości z zakresu urozmaicania zajęć oraz zapewniający wyższą jakość obrazu i dźwięku. Ostatnie z wymienionych aspektów mogą bowiem przekładać się także na poziom zainteresowania i skupienia uwagi na wyświetlanych treściach.

Niektóre projektory zapewniają m.in. możliwość oglądania obrazu w wysokiej jakości nawet w warunkach dużego nasłonecznienia. Część urządzeń dostępnych w naszej ofercie posiada również funkcję dzielenia ekranu, która umożliwia prezentowanie treści kilku osobom jednocześnie. Warto dokładnie zapoznać się z naszym asortymentem projektorów, aby wybrać sprzęt najlepiej dostosowany do potrzeb Państwa oraz uczniów, a także warunków danego pomieszczenia.

Projektory w szkole podstawowej zwiększające zainteresowanie uczniów

Dzięki nabyciu projektorów z naszej oferty oraz skorzystaniu z programu „Aktywna tablica” zyskują Państwo realną szansę na wyposażenie szkoły w nowoczesny sprzęt wysokiej jakości. Urządzenia te z pewnością zwiększą zaciekawienie uczniów omawianymi zagadnieniami, a także ułatwią prowadzenie zajęć oraz przekazywanie treści znajdujących się na przygotowanych prezentacjach bądź w internecie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej możliwości!

Kontakt tel. 737 856 810 lub 737 856 820 e-mail: biuro@edumax.com.pl

pixel