Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Monitory Interaktywne

( ilość produktów: 24 )

Dzięki nowoczesnym technologiom nauka jest przyjemniejsza i bardziej efektywna. Idealnym tego przykładem są monitory interaktywne, które przyciągają uwagę uczniów bardziej niż klasyczne tablice i sprzyjają aktywnemu uczestniczeniu w zajęciach. Specjalizujemy się w sprzedaży wyposażenia placówek edukacyjnych. Przygotowaliśmy między innymi ofertę dla szkół ponadpodstawowych, takich jak licea, technika, szkoły policealne. Na sprzedawane przez nas produkty można otrzymać dofinansowanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich rozwiązań i wyjaśnimy funkcje poszczególnych monitorów.

Jak działa aktywna tablica?

Czym współczesne tablice różnią się od klasycznych wersji? Przede wszystkim monitory można połączyć z Internetem i urządzeniami mobilnymi. Są wielofunkcyjne, dają szansę na urozmaicenie programu prowadzonych zajęć. Z jednej strony, przeznaczone są do odtwarzania multimedialnych plików, filmów i prezentacji. Z drugiej, nawiązują do tradycji i można na nich pisać, używając dołączonych do zestawu pisaków. Aktywna tablica to świetny element wyposażenia sali lekcyjnej. Placówki oświatowe mogą wykorzystać dofinansowanie dla szkół i kupować monitory interaktywne na preferencyjnych warunkach. Warto rozważyć tę opcję i unowocześnić swoje narzędzia edukacyjne. Nasze usługi są kompleksowe, co oznacza, że zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także doradztwem i udzielaniem wsparcia we wprowadzaniu innowacji do szkół. Wyjaśnimy, jak uzyskać dofinansowanie na aktywne tablice i prawidłowo używać interaktywnych narzędzi dydaktycznych.

Funkcje monitorów interaktywnych

Sprzedawane przez nas produkty opierają się na łatwych w obsłudze, a zarazem zaawansowanych technologiach. Aktywna tablica sterowana jest dotykiem. Funkcje dotykowe są intuicyjne i działają niezwykle sprawnie. Między wyświetlaczem a szybą interaktywnego monitora znajduje się minimalna przestrzeń, dzięki czemu elektroniczny tusz błyskawicznie pojawia się na ekranie i płynnie podąża za ruchem ręki użytkownika. Co więcej, istnieje opcja pisania dwoma kolorami jednocześnie, co sprawia, że prezentacja jest łatwiejsza do zapamiętania i bardziej przyciąga wzrok uczestników zajęć. W ramach dofinansowania dla szkół zapewniono tańszy zakup aktywnych tablic z:

  • wbudowanym systemem Android,
  • modułem Wi-Fi i Bluetooth,
  • oprogramowaniem Note do systemu Windows,
  • funkcją blokady i klucza dostępu,
  • programem Capture do nagrywania i edycji wykładów.

Dostęp do tego typu narzędzi sprawia, że przygotowanie lekcji jest prostsze i bardziej efektywne. Za pomocą oprogramowania Note można sprawnie tworzyć i edytować prezentacje edukacyjne. System aktywnej tablicy zawiera też funkcje sprzyjające większemu zaangażowaniu uczniów, na przykład przeprowadzanie głosowania, uruchomienie minutnika lub stopera. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo sprzętów i gromadzonych w nich danych. Monitory interaktywne z dofinansowaniem dla szkół wyposażone są w praktyczne blokady. Aby odzyskać dostęp do ich zawartości, wystarczy podłączyć do aktywnej tablicy pamięć USB, na której został umieszczony plik z kluczem. Uczniowie, bez nadzoru nauczyciela, nie będą korzystać z wyświetlacza.

Tablice o rozdzielczości 4K/UHD

Dużą zaletą znajdujących się w naszej ofercie monitorów interaktywnych jest wysoka jakość obrazu. Proponujemy sprzęty przystosowane do obsługi rozdzielczości 4K/UHD. Szczegółowe parametry ekranu zależą od wybranego modelu. Na zakup tablicy aktywnej z dofinansowaniem polecamy na przykład wyświetlacze o odświeżaniu 60 Hz, z panelem o rozdzielczości 3840 x 2160. Doskonale sprawdzą się do użytku w szkole ponadgimnazjalnej. Wyświetlane na nich obrazy będą wyraziste, a filmy, gry i prezentacje zachowają płynne przejścia między scenami i slajdami. Można wykorzystać je na zajęciach z matematyki, fizyki, geografii, gdzie przydatne jest przedstawienie złożonych wzorów, wykresów, map. Chwalone są również przez nauczycieli języków i przedmiotów kreatywnych, którzy dostrzegają, że dzięki inwestycji w interaktywne monitory z dofinansowaniem dla szkół uczniowie stają się bardziej twórczy i zaangażowani. Te narzędzia doceniają zarówno pedagodzy, jak i uczestnicy lekcji.

Interaktywne monitory z dofinansowaniem dla szkół

Jak kupić nowoczesną tablicę aktywną z dofinansowaniem? Placówki oświatowe mogą dokonać zakupu z zastosowaniem stawki VAT w wysokości 0%. Pozostali klienci muszą doliczyć do ceny interaktywnego monitora stawkę 23% VAT. Oszczędność na zwolnieniu z podatku jest zatem dosyć spora i umożliwia wyposażenie szkoły na wyjątkowo korzystnych warunkach. W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z dofinansowaniem i pomożemy w sfinalizowaniu transakcji. Wielokrotnie obsługiwaliśmy przedstawicieli ponadpodstawowych placówek edukacyjnych.

Zapewniamy szeroki wybór interaktywnych monitorów, które świetnie sprawdzają się w codziennej pracy pedagogicznej. Zapoznaj się z najnowszym katalogiem i zobacz, jakie funkcje zawierają najnowsze aktywne narzędzia dydaktyczne dla szkół. Korzystając z nich, szybciej opracujesz scenariusz lekcji i skutecznie zainteresujesz swoich uczniów. Zapraszamy!

Kontakt tel. 737 856 810 lub 737 856 820 e-mail: biuro@edumax.com.pl

pixel