Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Corinth: aplikacja edukacyjna dla szkół

( ilość produktów: 8 )

Innowacyjne metody dydaktyczne są dziś niezwykle popularne i pożądane nie tylko w szkołach, ale też przedszkolach, czy żłobkach. W końcu stawiają one na nowoczesność oraz interaktywność, a zatem są idealnie przystosowane do predyspozycji najmłodszych, którzy z techniką obcują już od małego. Aplikacja edukacyjna Corinth to jeden z wielu przykładów multimedialnych programów, które przydają się w nauce różnych zagadnień lub przedmiotów.

Cechuje ją niezwykłe bogactwo modeli interaktywnych, posiadających nawet bardzo szczegółowe elementy. Dzięki temu, dzieci są w stanie poznać dokładnie między innymi skomplikowaną biologię człowieka, która wykładana w podręcznikach może wydawać się nieco trudna do przyswojenia. Corinth – program edukacyjny służyć może także nauce geometrii poprzez prezentację figur, ich opisu, a także niezwykle przydatnych modeli 3D. Dzięki nim w łatwy sposób można sobie wyobrazić dane figury, bez konieczności prób rysowania ich w zeszycie.

Corinth – aplikacja edukacyjna idealna dla szkół

Nauczyciele coraz chętniej sięgają po różnego rodzaju interaktywne pomoce edukacyjne. Jest to szczególnie popularne na lekcjach przedmiotów ścisłych i przyrodniczych, podczas których uczniowie zachęcani są do jak największej interakcji. Za sprawą takich narzędzi multimedialnych jak Corinth jest to jak najbardziej możliwe. Rozbudowane galerie zdjęć czy materiałów wideo, ale też modele 3D i AR (w rozszerzonej rzeczywistości) – wszystko to sprawia, że dzieci i młodzież są w stanie zdecydowanie lepiej przyswoić wiedzę.

Samo korzystanie z aplikacji jest bardzo proste, a kompatybilność z MS Office powoduje, że modele możemy z łatwością wykorzystać i zastosować w różnego rodzaju prezentacjach. Aplikacja edukacyjna Corinth to wiele pakietów i multimedialnych bibliotek, w tym między innymi biologia, chemia czy fizyka i astronomia. Choć cena takiego narzędzia nie jest mała, to ogrom możliwości sprawia, że z pewnością warta jest tego typu inwestycji.

Blisko 50 modeli do wydruku na drukarkach 3D. Zdobądź Corinth dla szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

Indywidualny (bezpłatny) kod dostępu uprawniający do korzystania z bibliotek Corinth na okres 14 dni otrzymacie Państwo kierując prośbę na: biuro@edumax.com.pl lub tel. 737 856 810

Szczegółowy opis zawartości pakietów programu Corinth sprawdzisz na - Zasoby programu Corinth

Jak zainstalować Corinth w Twojej szkole? - Instalacja

Często zadawane pytania - FAQ

pixel