Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podłoga interaktywna Magiczny Dywan

( ilość produktów: 7 )

Zabawy z wykorzystaniem interaktywnej pomocy bez wątpienia wzbudzają ogromne zainteresowanie najmłodszych. Magiczny Dywan z oferty sklepu edumax.com.pl to wyjątkowa podłoga interaktywna dla dzieci, z którą zabawa i nauka będzie wyjątkowym przeżyciem dla najmłodszych. Oferowany na stronach edumax.com.pl Magiczny Dywan Funtronic to urządzenie pozwalające spełniać jednocześnie funkcje podłogi lub stołu interaktywnego i wyjątkowej pomocy edukacyjnej. Podłoga interaktywna dla dzieci jest doskonałym wsparciem do ćwiczeń, zabaw i gier, które mogą być wykorzystane w każdym przedszkolu i szkole. Co więcej, interaktywna podłoga może również stanowić ciekawą pomoc przy rehabilitacji dorosłych.

jak działa interaktywna podłoga magiczny dywan

Interaktywna podłoga do przedszkola lub szkoły

Maluchy uwielbiają zabawę z multimediami. Interaktywne gry i zabawy wspierają kreatywność, umiejętności rozwiązywania problemów oraz zdolności do pracy zespołowej. Serdecznie zachęcamy do pracy z dziećmi z wykorzystaniem nowoczesnych zabawek. Interaktywna podłoga to idealne wyposażenie do nowoczesnego przedszkola lub szkoły. Magiczny Dywan z pakietem Fun z całą pewnością zachęci dzieci do twórczej zabawy i nauki. Rozbudowa oferty edukacyjnej przedszkola o Magiczny Dywan bez wątpienia zachęci rodziców do skierowania swoich pociech do Waszej placówki. Co niezwykle ważne, Magiczny Dywan jest całkowicie zgodny z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci. Macie więc pewność, że edukacja najmłodszych poprzez zabawę z Magicznym Dywanem jest w pełni bezpieczna. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wykorzystać Magiczny Dywan w szkole, ćwiczenia i gry na interaktywną podłogę są angażujące również dla nastolatków. Jest to niezwykle imponujący sposób na zainteresowanie dzieci różnymi tematami i rozwój ich umiejętności oraz wiedzy. W naszej ofercie znajdziecie magiczny dywan – podłogę interaktywną przeznaczoną dla:

  • edukacji przedszkolnej oraz klas 1-3 w wersji Magiczny Dywan Funtronic Fun,
  • nauczania w szkołach podstawowych, z pakietem Magiczny Dywan EDU,
  • rehabilitacji i zajęć terapeutycznych w wersji Magiczny Dywan REW.

Wyjątkowe urządzenie projekcyjne, jakim jest szkolna podłoga interaktywna to doskonała propozycja dla rozbudowy oferty edukacyjnej dla dzieci. Sklep edumax.com.pl zaprasza do zakupu tej wspaniałej pomocy w nauczaniu i rehabilitacji w postaci Magicznego Dywanu. Cena zestawu w naszym sklepie należy do najkorzystniejszych na rynku, a inwestycja z pewnością zwróci się w szybkim czasie.

pixel