Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.

biuro@edumax.com.pl | tel. 737 856 810

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyposażenie placów zabaw

( ilość produktów: 7 )

Bezpieczne gotowe place zabaw

Sprzęty, jakie znajdują się na wyposażeniu placu zabaw, nie mogą być przypadkowe! Wybieraj te z odpowiednimi atestami i solidnie skonstruowane, takie jak akcesoria na plac zabaw, które znajdziesz w tym dziale.

Jakie materiały?

Na placach zabaw wykorzystuje się różne materiały. Każdy z nich ma własne walory:

  • Metal jest bardzo twardy i wytrzymały. Świetnie nadaje się na ramy obiektów stojących, które mają być bezpieczne. Można go pomalować na wesoły kolor, przez co straci zimny charakter.
  • Drewno jest przyjazne i miękkie. Wykonane z niego proste elementy wyglądają szlachetnie i wprowadzają styl do wyposażenia placu zabaw.
  • Sznurek to element tzw. małpich gajów i materiał do wieszania huśtawek. Pozwala się bujać i daje mnóstwo zabawy!
  • Plastik, guma – służą szczególnie do wykładania twardych powierzchni płaskich, by nadać im miękkości. Dzięki temu są one bezpieczniejsze. Nadają się też na uchwyty i okładziny.

Elementy placu zabaw do łączenia

Na dobrą zabawę składa się kilka czynników. Ważne, by sprzęty były do siebie dopasowane, tak by dzieci w jednym wieku miały kilka możliwości zabawy. Poza tym elementy placu zabaw powinny być kolorowe i zadbane – każdy pamięta, jak ponurym widokiem były odrapane drabinki na polskich podwórkach znane sprzed lat. Do tego muszą być bezpieczne, a więc solidne i zakupione w miejscu, które daje na swoje towary gwarancję. Wybierając tego typu wyposażenie placu zabaw, masz pewność, że użytkownicy będą się dobrze bawili, a jednocześnie przez cały czas będą bezpieczni. Dodatkowo zwracaj uwagę na edukacyjne walory akcesoriów na plac zabaw z tego działu – poza rozwojem ruchowym dają też stymulację intelektualną lub pozwalają rozwinąć się kreatywnie.

Plac zabaw – cena

Cena placów zabaw nie powinna być głównym czynnikiem branym pod uwagę podczas zakupu. Zwróć uwagę na jakość, by sprzęty służyły przez lata i cały czas dawały zabawę. Jeśli masz pytania odnośnie poszczególnych elementów wyposażenia placów zabaw, zadzwoń lub napisz do naszego biura. Współpracujemy z najlepszymi i chętnie opowiemy o każdym produkcie z naszej oferty.

pixel