Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ekrany projekcyjne dla szkół

( ilość produktów: 10 )

Planując zakup projektora należy pomyśleć także o ekranie. To dodatek, bez którego nie można się obejść, zwłaszcza podczas zajęć lekcyjnych. Obraz można wyświetlić na ścianie lub szkolnej tablicy, lecz jego jakość jest wtedy dużo gorsza. Nam zależy natomiast, aby było ona jak najlepsza.

Ekrany projekcyjne dla szkół dają duże możliwości edukacyjne. W połączeniu z projektorem, umożliwiają przeprowadzenie interesujących zajęć z wykorzystaniem obrazu (filmów, prezentacji, map, schematów, zdjęć). Pozyskane w ten sposób informacje zostają w pamięci uczniów na dłużej.

Jak wybrać ekrany do projektorów szkolnych?

Wybór ekranów do projektorów szkolnych Edumax jest bardzo bogaty. Oferta została dobrze przemyślana, a sprzęt dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów. W asortymencie sklepu znajdziemy ekrany projekcyjne dla szkół w wersji przenośnej (ekran umieszczony na stojaku) lub przeznaczone do montowania na ścianie lub suficie. Przed podjęciem decyzji w sprawie zakupu warto więc zastanowić się, czy bardziej zależy nam na mobilności sprzętu czy też stacjonarnym stanowisku projekcyjnym. Ekrany do rzutników szkolnych mogą być rozwijane ręcznie lub automatycznie (elektrycznie). W tym wypadku także należy dokonać przemyślanego wyboru i zadać sobie pytanie, czy bardziej stawiamy na wygodę czy też bierzemy pod uwagę ceny. Ekrany projekcyjne dla szkół różnią się także wymiarami. Planując zakup powinniśmy zastanowić się, jaka wielkość spełnia nasze oczekiwania.

Ekrany projekcyjne dla szkół – stawiamy na jakość

W przypadku ekranów do projektorów szkolnych najważniejsza jest jakość obrazu. Decydując się na sprzęt Edumax na pewno się nie zawiedziemy. Dostępny w sklepie asortyment pochodzi od zaufanych producentów. Sprzęt zakupiony dzisiaj będzie służył długie lata. Możemy być pewni, że korzyści z niego płynące pozna wiele pokoleń uczniów. Opłaca się więc zainwestować. Zwłaszcza, że ekrany projekcyjne dla szkół Edumax charakteryzują przystępne, przyjazne ceny.

pixel