Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nagłośnienie dla szkół

( ilość produktów: 15 )

Nauka odpowiedzialności i umiejętności pracy w grupie, rozwijanie zainteresowań i interakcja pomiędzy uczniami – to tylko niektóre zalety, jakie niesie radiowęzeł szkolny. Jednak, aby w czasie przerwy pomiędzy lekcjami z głośników mogła popłynąć muzyka, potrzebny jest odpowiedni sprzęt.

Nagłośnienie dla szkół, niezbędne do założenia szkolnego radiowęzła, można znaleźć w ofercie Edumax. Sklep jest w stanie sprostać oczekiwaniom uczniów i nauczycieli, nawet tych, którzy mają wyjątkowo wysokie wymagania.

Plusy szkolnego radiowęzła

Produkty Edumax zadowolą bez wątpienia młodych ludzi, chcących zapoznać się z zasadami funkcjonowania radia. Działalność w szkolnym radiowęźle spełnia funkcję edukacyjną, która może przydać się młodym ludziom w życiu i późniejszej aktywności zawodowej. Szczególnie usatysfakcjonowani ze sprzętu szkolnego radiowęzła będą uczniowie, którzy marzą o tym, by w przerwach pomiędzy lekcjami posłuchać ulubionej muzyki oraz chcą otrzymywać na bieżąco informacje z życia szkoły. Zapewni im to relaks, bardzo potrzebny w czasie wolnym od efektywnej nauki.

Radiowęzeł szkolny – profesjonalny sprzęt to podstawa

Efekt nie będzie zadowalający, jeśli nie zadbamy o istotne szczegóły. Edumax oferuje profesjonalne urządzenia i sprzęt nagłaśniający, który sprawdzi się nie tylko dla szkolnego radiowęzła, lecz także podczas organizacji szkolnych imprez, na przykład okolicznościowych akademii czy wydarzeń sportowych.

Sklep zapewnia gwarancję jakości. Nad odpowiednim nagłośnieniem dla szkół, czuwają eksperci. Wysoka jakość produktów Edumax sprawi, że zainstalowany w pełni radiowęzeł szkolny, będzie służył wielu pokoleniom uczniów. Produkty Edumax cechuje też atrakcyjny designerski wygląd. Nagłośnienie dla szkół będzie więc nie tylko spełniało swoją rolę, ale stanie się ozdobą klas lekcyjnych i szkolnych korytarzy.

pixel