Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SmartFloor

( ilość produktów: 51 )

SmartFloor to innowacyjna podłoga interaktywna, która oprócz standardowej reakcji na ruch, umożliwia również sterowanie obrazem za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych. Na podłożu wyświetla się panel startowy z podglądem dostępnych pakietów - do obsługi na pisak lub ruch. Każdy z pakietów zawiera zbiór aplikacji pogrupowanych alfabetycznie. Po wyborze interesującej nas gry możemy już tylko zatracić się w zabawie!

SmartFloor to innowacyjna podłoga interaktywna mająca na celu wspieranie rozwoju intelektualnego i ruchowego dzieci w różnym wieku – przedszkolnym i szkolnym. Zawiera szereg aplikacji edukacyjnych dostosowanych do wieku oraz możliwości psychofizycznych dziecka na danym etapie rozwoju. SmartFloor to również doskonałe narzędzie do rehabilitacji osób starszych.

To zupełnie nowy sposób interakcji! Kto weźmie pisak do ręki, ten może się spodziewać, że niechętnie się z nim rozstanie. Pisaki interaktywne dostarczają zupełnie innego poziomu wrażeń niż tradycyjna podłoga interaktywna. Z ich pomocą można nie tylko rysować, kolorować czy pisać. Pisaki zastąpią niemal każdy rekwizyt w grze interaktywnej!

Mocną stroną SmartFloor są bogate zestawy gier i zabaw. Przy zakupie interaktywnej podłogi klient otrzymuje na start około 500 kart pracy. Są one przeznaczone dla 3-latków, 6-latków oraz starszych. Zabawy wspomagają rozwój i naukę dziecka. Ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, wyobraźnię i logiczne myślenie. Dostarczają wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

 

pixel