Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tablice moderacyjne

( ilość produktów: 11 )

Oferta sklepu online Edumax to wysoka jakość połączona z niskimi cenami. Tablice moderacyjne w naszym asortymencie to wiele opcji dostosowanych do różnorodnych potrzeb placówek dydaktycznych. Polecamy Klientom chociażby tablice moderacyjne tekstylne, jakie cechuje lekka konstrukcja i wiele możliwości wykorzystania podczas zajęć i nie tylko. Bardzo ciekawie prezentują się także korkowe tablice moderacyjne, dzięki którym można przypinać rozmaite elementy i na przykład efektywnie planować harmonogram prac.

Moderacyjne tablice magnetyczne i znacznie więcej

Sięgając po odpowiedni model tablicy, można skutecznie zapewniać uczestnikom kursów, szkoleń czy standardowych zajęć lekcyjnych odpowiednie narzędzie do działania. Jeśli chodzi o różnorodne tablice moderacyjne, sklep posiada szereg opcji w asortymencie, który jest cały czas poszerzany. Przykładowo, gdy chodzi o moderacyjne tablice tekstylne, ceny wypadają korzystnie na tle innych propozycji na rynku. Podobnie sprawy się mają, kiedy celem nabywcy są tablice moderacyjne korkowe – sklep jest gotów, by błyskawicznie je dostarczyć.

Tablice moderacyjne magnetyczne – sklep internetowy Edumax ma ich wiele

Łatwe użycie oferowanych rozwiązań zostało docenione zarówno przez nauczycieli i specjalistów w zakresie coachingu, jak też uczniów oraz uczestników zajęć. Gdy trzeba zaopatrzyć się w trwałe i estetyczne tablice moderacyjne, ceny bywają kłopotliwe dla części konsumentów. Edumax stara się, aby oferta była dostępna dla możliwie najszerszego grona odbiorców. Również kiedy chodzi o mniej typowe korkowe tablice moderacyjne, sklep kusi korzystnym cennikiem.

 

pixel