Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mikroskopy szkolne

( ilość produktów: 33 )

Prezentowane w tej kategorii urządzenia stanowią podstawowy element wyposażenia m.in. sali biologicznej. Pozwalają uczestnikom zajęć zapoznać się z fascynującym światem tkanek oraz komórek. Mikroskopy szkolne dla dzieci to sprzęt, którym każda nowoczesna placówka edukacyjna powinna dysponować w odpowiedniej ilości, bez względu na cenę, co pozwala na aktywny udział w lekcji każdego znajdującego się w klasie ucznia.

Jaki mikroskop dla dziecka?

Z pewnością wybór modelu nie powinien być podyktowany jedynie jego ceną. Warto wziąć pod uwagę specyfikę zajęć, podczas których sprzęt będzie używany, wiek dzieci oraz umiejętności uczniów. Koniecznie powinien być to sprzęt dedykowany do użytku szkolnego, prosty w obsłudze, bezpieczny i z dobrą optyką. Co kluczowe, powinien być wykonany z solidnych, odpornych na intensywną eksploatację materiałów. Każdy mikroskop szkolny dla ucznia prezentowany w tej kategorii, to przede wszystkim urządzenie świetnie sprawdzające się w swojej roli, stanowiące znakomitą inwestycję.

Mikroskopy – ceny na miarę posiadanego budżetu

W ofercie dostępne są urządzenia solidne i trwałe, doskonale sprawdzające się w trakcie częstego użytkowania przez uczniów w laboratorium szkolnym. Ceny modeli szkolnych dla dzieci są zróżnicowane na tyle, że każda placówka edukacyjna z pewnością wybierze te odpowiadające oczekiwaniom względem posiadanych parametrów technicznych. Atutem jest w tym przypadku również udzielona gwarancja. Co więcej, w tej kategorii znajdują się też zestawy odpowiednio przygotowanych preparatów biologicznych w korzystnej cenie, znajdujących się w estetycznym opakowaniu, które zdecydowanie uatrakcyjnią naukę oraz pozwolą dziecku odkrywać świat w mikroskali.

Zapraszamy do złożenia zamówienia i do kontaktu. W razie potrzeby chętnie doradzimy, jaki mikroskop dla ucznia jest najlepszy, co z pewnością ułatwi zakup najodpowiedniejszego modelu w dobrej cenie.

pixel