Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pomoce dydaktyczne: Chemia

( ilość produktów: 55 )

Wyposażenie pracowni chemicznej

W naszym internetowym sklepie oferujemy atrakcyjne, bezpieczne oraz nowoczesne pomoce z chemii. Pomoce dydaktyczne do przedmiotu chemia pozwalają na przeprowadzenie interesujących lekcji, łączących w sobie przekazywanie wiedzy teoretycznej z praktycznymi eksperymentami laboratoryjnymi. Wyposażenie szkolnego laboratorium chemicznego, które znajduje się w sklepie Edumax, spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa. Dzięki temu nauczyciele mogą w spokoju wprowadzać swoich uczniów w niezwykły świat chemii.

Pomoce naukowe – chemia z pasją

Zarażanie pasją do chemii, to marzenie każdego nauczyciela tego przedmiotu. Jego realizacja daje wiele satysfakcji, a także wychowuje przyszłych chemików oraz farmaceutów. Pomoce naukowe z chemii, które oferujemy, to nie tylko przyrządy do przeprowadzania eksperymentów. To również modele atomów i pierwiastków chemicznych, ciekawe gry i zabawy, a także próbki czy plansze. Wyposażenie pracowni chemicznej i tego rodzaju pomoce naukowe, sprawiają, że chemia staje się mniej abstrakcyjna a bardziej rzeczywista i łatwiej jest jej się nauczyć młodym ludziom.

Ponadto oferujemy również pomoce z chemii oraz chemiczne zestawy do nauki oraz zabawy w domu.

Wyposażenie szkolnego laboratorium chemicznego – ceny

Nasz sklep internetowy przedstawia bardzo atrakcyjną ofertę pod względem ceny. Pomoce naukowe z chemii są niezwykle zróżnicowane pod względem przeznaczenia, skomplikowania i budowy. Ich ceny są zatem zależne od charakterystyki produktu. Jakość zawsze wypada niezwykle korzystnie w stosunku do kosztów. Wyposażenie pracowni chemicznej wcale nie musi być drogie! Pomoce naukowe i chemia to doskonałe połączenie, które pozwala zdobywać interesującą i praktyczną wiedzę oraz dobrze się przy tym bawić. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, w której znajdują się różnorodne dydaktyczne pomoce z chemii.

pixel