Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tablice korkowe

( ilość produktów: 4 )

Wyposażenie sali lekcyjnej obejmuje szereg elementów, które ułatwiają proces zdobywania wiedzy, a niekiedy nawet sprawiają, że ów proces w ogóle jest możliwy. Tablice korkowe na ścianę znaleźć można nieomal w każdej sali – to na nich bardzo często umieszczane są różnorodne gazetki ścienne przygotowane przez uczniów. Dzięki nim również wiedza, którą dysponują nauczyciele może być przekazywana dzieciom w przystępny sposób. W ofercie Edumax znaleźć można bogaty wybór tablic korkowych przygotowanych z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Tablice korkowe – bogaty wybór w przystępnych cenach

Tym, co wyróżnia naszą ofertę jest niezwykle bogaty asortyment obejmujący zróżnicowane artykuły. Tablice korkowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy Klient może wybrać produkt, który sprosta jego indywidualnym oczekiwaniom. W sklepie Edumax dostępne są zarówno tablice korkowe duże (o wymiarach 200x100 cm), jak i małe (o wymiarach 90x60 cm). Wszystkie one przygotowane zostały w taki sposób, by umożliwić ich komfortowe użytkowanie nawet przez wiele lat.

Akcesoria do sali lekcyjnej to nie tyle wydatek, co raczej inwestycji. Nie inaczej rzecz się ma w odniesieniu do tablic szkolnych, które na Edumax dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. To właśnie ceny – w połączeniu z wysoką jakością produktów – sprawiają, że propozycja Edumax wyróżnia się na tle innych ofert dostępnych na rynku. Zapraszamy do zakupów.

pixel