Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tablice kredowe zielone

( ilość produktów: 7 )

Szkoły mają swoje atrybuty, bez których trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek placówkę oświatową. Tablice szkolne zielone na pewno zaliczają się do nich – dlatego trzeba zadbać o to, aby nigdy nie zabrakło ich w obiektach zajmujących się kształceniem dzieci, młodzieży czy uczniów dorosłych. Główną cechą tego rodzaju rozwiązań jest to, że można na nich pisać z wykorzystaniem klasycznej kredy białej lub kolorowej. Tablice szkolne kredowe od lat stanowią jeden z elementarnych sposobów na zapewnienie każdej szkolnej sali należytego wyposażenia, tak aby zapisywanie ważnych wiadomości nie stanowiło dla prowadzących zajęcia żadnego problemu.

Zielone tablice szkolne i ceny, które kuszą nabywców

Oferujemy rozmaite modele tablic kredowych, jakie sprawdzą się w salach o różnej wielkości. Przede wszystkim główną zmienną są wymiary. Najmniejsze modele mają 150x100 centymetrów, a te większe 200x100 lub więcej – w przypadku tablic typu tryptyk. Jeśli chodzi o standardowe tablice szkolne kredowe, ceny w sklepie Edumax zaliczają się do najniższych na polskim rynku. Oznacza to, że wyposażenie spełniające wszelkie wymagania można kupić wyjątkowo tanio. Zielone tablice szkolne oferowane przez sklep posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty wymagane w przypadku tego rodzaju akcesoriów.

Szkolne tablice kredowe – sklep ma ich pod dostatkiem!

Dbamy o to, aby nasi Klienci nie narzekali nigdy na tempo realizacji zamówień. Lata współpracy z podmiotami oświatowymi sprawiają, że potrafimy odpowiadać na wszystkie potrzeby zgodnie z oczekiwaniami konsumentów. Kiedy obiektem zainteresowania są szkolne tablice zielone, nasz sklep internetowy jest gotów zaproponować najlepsze ceny i doskonałą jakość produktów. Popyt na kredowe szkolne tablice rośnie, a tani sklep online to idealne miejsce, by nabyć je bez wydawania sporych kwot. Edumax zapewnia szkołom świetny sprzęt, jaki sprawdzi się w codziennych zastosowaniach.

 

 

pixel