Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Plansze Rozwój techniki rozwojem człowieka

Plansze Rozwój techniki rozwojem człowieka

  • Celem stworzenia tablic dydaktycznych jest pomoc dzieciom klas IV-VI w lepszym zrozumieniu otaczającego świata, bo ten świat w coraz większym stopniu, to świat techniki.
429,00 zł
brutto / szt.
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.
Kod producenta
219

 

Celem stworzenia tablic dydaktycznych jest pomoc dzieciom klas IV-VI w lepszym zrozumieniu otaczającego świata, bo ten świat w coraz większym stopniu, to świat techniki. Jednocześnie jest to pomoc dla nauczycieli, gdzie w zwartej, atrakcyjnej formie zebrane są istotne informacje zawarte w podstawie programowej dla klas IV-VI szkoły podstawowej. Tablice wykorzystane jako elementy prezentacji danego tematu na pewno podniosą walory lekcji.

Zawartość:

8 tablic

Materiały i przybory rysunkowe,

Narzędzia do obróbki drewna,

Budowa roweru,

Właściwości i zastosowanie drewna,

Surowce papiernicze i ich przeróbka

Podział włókien i ich pochodzenie

Sprzęt gospodarstwa domowego.

Oświetlenie,

Obwody elektryczne.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel