Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szkolne mapy geograficzne

( ilość produktów: 58 )

Sklep Edumax posiada szeroką ofertę, jeśli chodzi o mapy szkolne. Oferujemy niezastąpione pomoce naukowe w tej kategorii, w tym szkolne mapy fizyczne i polityczne, a także mapy historyczne. Szeroki asortyment naszego sklepu to także mapy geograficzne ścienne obrazujące konkretne zjawiska – strefy klimatyczne, geomorfologię czy krajobrazy. Nie brakuje również map z elementami ekologii, cieszących się dużą popularnością w ostatnim czasie.

Mapy geograficzne ścienne i nie tylko

Aby rozbudzić ciekawość uczniów, warto korzystać z różnorodnych pomocy naukowych. Wśród naszych propozycji, oprócz tradycyjnych map ściennych, znajdą Państwo mapy puzzlowe, które umożliwiają naukę przez zabawę. Dzięki nim z geografią mogą zaznajomić się najmłodsi. Różnorodny asortyment to niewątpliwy atut naszej oferty – dostępne są u nas mapy szkolne poszczególnych kontynentów, Unii Europejskiej, świata oraz Polski w różnych wariantach. Rozmaite formaty pozwolą Państwu wybrać ten, który najlepiej dopasowany jest do potrzeb. Profesjonalne pomoce naukowe to duży krok w kierunku ciekawych, rozwijających zajęć geograficznych.

Mapy szkolne geograficzne – dodatkowe wyposażenie

Oprócz map znajdą Państwo u nas również akcesoria pomocnicze, które znacznie ułatwią pracę nauczycielowi geografii. Nasz asortyment obejmuje poręczne, wygodne do transportu i przechowywania map stojaki, a także wózki na kółkach. Ponadto mamy w ofercie wieszaki na plansze, które pomogą utrzymać porządek i pomieścić wszystkie mapy na małej powierzchni. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacjami poszczególnych produktów. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość wykonania. Polecamy szkolne mapy geograficzne z naszej oferty.

pixel