Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dygestorium

( ilość produktów: 7 )

W szerokiej ofercie naszego sklepu Edumax, która skierowana jest głównie do placówek oświatowych, znaleźć można dygestorium laboratoryjne do szkoły. Szyby klejone wykonane są ze szkła bezpiecznego do użytkowania w warunkach zagrożenia chemicznego lub wysokich temperatur.

Dygestorium w szkole

Każdy wyciąg chemiczny posiada dostosowany do swoich rozmiarów system wentylacyjny. Dostępne dygestorium szkolne wyposażone jest w optymalne oświetlenie, a jego instalacja znajduje się w bezpiecznym miejscu pod blatem. Wyciąg laboratoryjny ma także zawory doprowadzające wodę. Posiadamy produkty, które można indywidualnie ustawiać i dostosowywać, np. korzystając z regulowanych nóżek. W naszym sklepie znajdują się wyciągi zarówno wolno stojące, jak i wewnętrzne, do wbudowania w ścianę. Dygestorium to cenny dodatek do pracowni chemicznej i biologicznej. Pozwala na przeprowadzenie doświadczeń niemożliwych lub niebezpiecznych do zrealizowania w środowisku tradycyjnej klasy.

Dygestorium - cennik

Cena zależna jest od materiałów, z których wykonany jest wyciąg chemiczny oraz od rozmiaru. Najtańsze dygestorium do szkoły jest w wersji Eco 1 lub Eco 2. Wyciąg laboratoryjny Eco 1 można kupić za nieco ponad 7,5 tys. złotych. W asortymencie mamy również średnią półkę z wersją Optimum, do wbudowania w ścianę oraz wersją standard dygestorium. Cena waha się tutaj od nieco poniżej 9 tys. do prawie 10 tys. złotych. Z kolei najdroższe dygestorium laboratoryjne posiada ceramiczne elementy i kosztuje blisko 12 tys. złotych.

Każdy oferowany przez nas produkt ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Wyciąg laboratoryjny idealnie nadaje się do przechowywania wyposażenia, odczynników czy innych przyrządów i narzędzi potrzebnych do przeprowadzenia interesujących lekcji chemii lub biologii. Dygestorium do szkoły umożliwia przeprowadzenie eksperymentów oraz zwiększenie zainteresowania uczniów nauką. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz wybranie atestowanych i sprawdzonych wyciągów chemicznych.

pixel