Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szafy na odczynniki

( ilość produktów: 7 )

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego, który dedykowany jest przede wszystkim dla placówek edukacyjnych, znajdują się też szafy do pracowni chemicznej w szkole. Są one niezwykle wytrzymałe, pojemne oraz specjalnie zabezpieczone, co wpływa na ich wysoką jakość.

Szafy na odczynniki chemiczne wykonane są z melaminowej płyty meblowej o grubości 18 mm. Wnętrze wyłożone jest polipropylenem i znajdują się w nim uchwyty w kształcie łuku płaskiego o długości 128 mm oraz 4 półki. Ponadto szafy do pracowni chemicznej w szkole wyposażone są w kratki wentylacyjne w drzwiach i zamek zabezpieczający. Dodatkowo, poziom szafy można wyrównywać przy pomocy stopek regulacyjnych zamontowanych u podstawy.

Szafy na odczynniki chemiczne, które oferujemy, mają następujące wymiary:
• 190 cm wysokości,
• 90 cm szerokości,
• 50 cm, głębokości.

Szafy do pracowni chemicznej w szkole są niezwykle pojemne i bez trudu można w nich zmieścić zarówno odczynniki, jak i dodatkowe wyposażenie, które przyda się do przeprowadzenia interesujących eksperymentów i aktywizacji uczniów.

Szafy na odczynniki chemiczne – ceny

Ceny szaf do sal chemicznych oscylują w granicach 2 tys. złotych. Edumax zapewnia dodatkowo 24 miesiące gwarancji! Szafy do pracowni chemicznej, które prezentujemy mają bardzo wysoką jakość, w stosunku do atrakcyjnej ceny. Jest to oferta skierowana do szkół, które chcą się rozwijać i stawiają na podnoszenie jakości kształcenia poprzez urozmaicanie lekcji chemii lub biologii.

pixel