Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stoły laboratoryjne szkolne

( ilość produktów: 12 )

Bez wątpienia, po spędzeniu kilku lat w szkole, są dwie rzeczy, które się najbardziej wspomina, a ich ewolucja  jest zawsze zauważana i komentowana przez starych absolwentów. Chodzi tu oczywiście o grono pedagogiczne oraz o wyposażenie placówki. Choć to pierwsze jest czynnikiem subiektywnym, to na asortyment można mieć bardzo duży wpływ. Niezwykle ważne jest, by do klasopracowni wprowadzić odpowiednie zmiany, a także odświeżyć jej wizerunek, tak aby zapewnić uczniom warunki sprzyjające koncentracji i przyswajaniu wiedzy. Dlatego jedną z najważniejszych rzeczy, jakie powinny być regularnie wymieniane, i dostosowywane są stoły laboratoryjne. W końcu łatwiej jest uczyć się na schludnym i czystym stanowisku niż na ławce pamiętającej jeszcze czasy pierwszego dyrektora. Warto uczynić wspomnienia młodych ludzi lepszymi i bardziej kolorowymi.

Stoły laboratoryjne szkolne – przyjemniejsza nauka

Z pewnością każdy wspomina jakiś etap swojej edukacji, na którym trzeba było mierzyć się z przedpotopową ławką i krzesłami. Nauka w takich warunkach nie sprawia najmniejszej przyjemności, co rzutuje na znacznie gorsze wyniki i problemy z przyswajaniem materiału. Wierzymy, że dzięki naszym solidnym i odpornym na uszkodzenia stołom, uczniowie będą wchodzić do klasy z większym entuzjazmem i mniejszym stresem. Po zainwestowaniu w wysokiej jakości stoły laboratoryjne, szkolne warunki ulegną gwałtownemu polepszeniu. Jest to oczywiście równoznaczne z zapewnieniem renomy Twojej placówce, gdyż jak wiadomo przytulny wystrój i odpowiednia atmosfera przyciągają przyszłych podopiecznych lepiej niż cokolwiek innego.

Wytrzymały stół – bezpieczna lekcja chemii

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swoich uczniów i chcesz zapewnić im jak największy komfort podczas lekcji chemii – powinieneś zakupić nasz stół laboratoryjny do pracowni chemicznej. Dzięki solidnej konstrukcji oraz pokryciu blatu laminatem HPL produkt jest wysoce odporny na wszelkie uszkodzenia związane z intensywnym użytkowaniem. Nie straszne są mu ostre nożyczki lub cyrkle, gdyż jest odporny na zarysowania. Dzięki takiemu wykończeniu nie trzeba się martwić o wszelkie wypadki podczas wykładów, gdyż zapewniona jest również ochrona przed uszkodzeniami chemicznymi. Dzięki temu niezdarność lub wypadek przy pracy zniknie wraz z przetarciem szmatką.

pixel