Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stoły demonstracyjne do pracowni

( ilość produktów: 6 )

Niektóre zajęcia szkolne mają swoją specyfikę. Będą w pełni efektywne dopiero wówczas, kiedy biorącym w nich udział uczniom da się pewne rzeczy pokazać na realnych przykładach. Służą temu specjalne szkolne stoły demonstracyjne, które sprawdzają się w przypadku zajęć z zakresów nauk ścisłych oraz przyrodniczych. Wykonane i zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały wszelkie kryteria stawiane pomocom dydaktycznym – również w aspekcie odporności na zużycie i uszkodzenia. Edumax daje możliwość ich zakupu na korzystnych warunkach, z czego użytek robi coraz więcej polskich szkół – opłaca się do nich dołączyć.

Wysokiej klasy stoły demonstracyjne do pracowni chemicznej i nie tylko

Zaletą tego rodzaju elementów umeblowania jest to, że są odporne między innymi na działanie odczynników chemicznych. Stoły demonstracyjne mogą więc posłużyć do przeprowadzania wszelkiego rodzaju pokazów i eksperymentów z użyciem różnych preparatów i substancji. Polecane w tej kategorii produkty sprawdzą się także jako efektywne stoły demonstracyjne do pracowni fizycznej, w której również mogą być przeprowadzane lekcje ukazujące poszczególne zagadnienia na konkretnych przykładach. Korzystne ceny na wszystkie tego rodzaju elementy wyposażenia są ważnym argumentem, aby postawić na ofertę Edumax.

Stoły demonstracyjne do pracowni biologicznej w zasięgu ręki

Polecamy wszystkie pozycje z naszego asortymentu osobom zajmującym się tworzeniem zaplecza dydaktycznego dla szkół oraz wszelkich placówek edukacyjnych. Chodzi tu o menadżerów oświaty, w tym dyrektorów czy dziekanów. Dokładamy starań, by wśród naszych ofert znajdowały się tylko i wyłącznie sprawdzone stoły demonstracyjne od najlepszych producentów, z których korzystanie nie sprawi najmniejszego problemu nauczycielom oraz uczniom. Okazują się one nieocenioną pomocą w kontekście nauczania takich przedmiotów jak biologia, fizyka czy chemia.

pixel