Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tablice Interaktywne

( ilość produktów: 4 )

Poniżej prezentujemu zestawy tablic interaktywnych spełniających wszystkie wymagania projektu Aktywna Tablica 2021. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zestawami, których różnorodność z pewnością pozwoli znaleźć produkty spełniające Państwa oczekiwania. W ofercie znajdują się wysokiej klasy renomowanych firm monitory interaktywne o przekątnej od 90 do 101 cali.

Możliwość prezentacji multimedialnych materiałów, tworzenia i edytowania treści oraz wspólnego rozwiązywania zadań na tablicy multimedialnej pozwala nauczycielom na prowadzenie ciekawych i interaktywnych zajęć. Dodatkowe akcesoria, takie jak przystawki interaktywne, głośniki, ułatwią korzystanie z tablic gwarantując wysoki komfort pracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Pracownikami, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące dofinansowania z programu Aktywna Tablica i doradzą w wyborze odpowiednich produktów.

Kontakt tel. 737 856 810 lub 737 856 820 e-mail: biuro@edumax.com.pl

W edukacji konieczne jest wykorzystywanie różnorodnych akcesoriów, które wspomagają rozwój dzieci na każdym etapie nauki. Należą do nich na przykład aktywne tablice interaktywne, które placówki często mogą zakupić poprzez uzyskanie dofinansowania dla szkół. Są to uniwersalne i wielofunkcyjne narzędzia, dzięki którym opiekunowie i nauczyciele mogą skutecznie prowadzić zajęcia i urozmaicać ich przebieg. Przekazywanie wiedzy za ich pomocą będzie bardziej efektywne i satysfakcjonujące.

 

Czym jest aktywna tablica interakcyjna?

 

Istnieje wiele produktów edukacyjnych, które wspomagają rozwój najmłodszych i ułatwiają im zdobywanie nowych informacji. Są to między innymi aktywne tablice interakcyjne. To alternatywna dla ich klasycznych odpowiedników, które wymagają korzystania z kredy i gąbki. Najczęściej takie narzędzia oznaczają dotykowe ekrany wyposażone w nowoczesne technologie, na przykład podczerwień. Czasami są one także zaopatrzone w suchościeralną powierzchnię, co umożliwia pisanie po nich odpowiednimi pisakami. Cechują się zróżnicowanymi wymiarami i bez trudu da się je podpiąć do komputera. Wiele szkół przeznacza na nie uzyskane dofinansowania.

 

Doskonałe parametry aktywnych tablic interaktywnych

 

Podczas wyboru odpowiedniego modelu, na którego zakup środki pozyskano z dofinansowania dla szkół, warto zwrócić uwagę na jego właściwości i specyfikację techniczną. Aktywna tablica interaktywna powinna spełniać wiele oczekiwań nauczycieli i uczniów. W naszej ofercie znajdują się wersje o różnych rozmiarach ekranów i odznaczające się rozmaitymi zaletami, na przykład takimi jak nawet dziesięć punktów dotyku, funkcjonalne paski skrótów czy też suchościeralna powierzchnia. Niektóre ekrany umożliwiają też równoczesną pracę kilku osób.

 

Do czego można wykorzystać tablice interakcyjne?

 

Proponowane akcesoria edukacyjne są tworzone w celu ułatwienia prowadzenia zajęć oraz szybszego przyswajania wiedzy. Aktywne tablice interaktywne pozyskane dzięki dofinansowaniu dla szkół można wykorzystywać do rozmaitych celów. Najlepiej sprawdzają się one w placówkach szkolnych, gdzie dzieci w różnym wieku używają ich, by zdobywać nowe informacje, utrwalać je i ćwiczyć nieznane im wcześniej umiejętności. Przyczynia się to do zwiększenia efektywności nauki. Uczniowie zapisują na nich równania matematyczne, reakcje chemiczne czy rozbiory zdań.

 

Uniwersalna tablica aktywna

 

Takie narzędzia idealnie nadają się do wielu ośrodków. Pomogą one zarówno przedszkolakom w opanowaniu pierwszych liter, jak i starszym uczniom, którzy zajmują się bardziej zaawansowanymi zagadnieniami w szkole. Aktywne tablice interaktywne świetnie nadają się do różnych przedmiotów – matematyki, chemii, fizyki, historii, biologii czy języka polskiego. Są bowiem uniwersalnymi narzędziami, a korzystanie z nich jest wyjątkowo proste. Oprócz tego są one też bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co jest istotne w przypadku wyposażenia obiektów edukacyjnych.

Na łatwość korzystania z aktywnych tablic interaktywnych wpływają też liczne gadżety i dodatki, w które są one wyposażone. Należy do nich między innymi funkcjonalna półka na mazaki czy porcelanowa, trwała powierzchnia. Możliwe jest też wybranie zestawu zawierającego projektor i wyświetlanie dzięki temu prezentacji multimedialnych w wysokiej jakości. Zaawansowana technologia gwarantuje bowiem dbałość o szczegóły i jasne, żywe kolory wyświetlane na ekranie. Nie można zatem się dziwić, że wiele szkół przeznacza na nie swoje dofinansowanie.

 

Aktywna tablica w szkole i przedszkolu

 

Gdzie przede wszystkim warto wykorzystywać takie pomoce edukacyjne? Najczęściej aktywne tablice interaktywne trafiają do przedszkoli oraz szkół, a dzieje się to też dzięki dofinansowaniu. Tam służą jako narzędzie do nauki, ale też spełniają funkcję tła do wyświetlania różnych materiałów. Mogą się one jednak sprawdzić też na przykład w obiektach biurowych, w salach konferencyjnych. Używają ich też osoby zatrudnione na uczelniach wyższych, między innymi podczas prowadzenia wykładów.

 

Nowoczesna tablica interaktywna, czyli wyposażenie dla każdego

 

Znaczącą zaletą proponowanych narzędzi jest to, że są one bardzo proste w użyciu. Z aktywnych tablic interaktywnych skorzystają zatem zarówno starsi, jak i młodsi nauczyciele czy opiekunowie. Dotyczy to także uczniów w różnym wieku. Takie akcesoria nadają się dla przedszkolaków i ich starszych kolegów. Zakup sprzętu z dofinansowania dla szkół jest zatem wieloletnią inwestycją, z której skorzysta wiele dzieci czy też studentów.

 

Dofinansowanie dla szkół – sposób na zakup tablicy interakcyjnej

 

Warto nieustannie rozwijać się i stawiać na innowacyjne rozwiązania. Należą do nich właśnie aktywne tablice interaktywne, które umożliwiają szybsze przyswajanie nowej wiedzy i sprawiają, że nauka to prawdziwa przyjemność. To właśnie dlatego są świetnym wyborem, a dofinansowania dla szkół pozwalają na pokrycie kosztów ich zakupu. Przekonaj się, jak wiele mogą one zmienić w sposobie prowadzenia lekcji i jak szybko uczniowie zaczną zauważać liczne korzyści, jakie niesie ich obecność w klasie.

pixel