Dla Placówek budżetowych stosujemy 14 dniowy odroczony termin płatności.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Systemy do przeprowadzania testów i głosowania

( ilość produktów: 2 )

Testy, kartkówki i zadania domowe to zmora nie tylko uczniów, ale też nauczycieli, którzy długie wieczory spędzają na poprawianiu prac swoich podopiecznych. Jest jednak inny sposób, aby szybko sprawdzić osiągnięcia uczniów. Takie możliwości dają multimedialne systemy do egzaminowania i przeprowadzania tekstów. Odciążony nauczyciel to nie jedyna zaleta systemu do przeprowadzania tekstów. Lekcje z użyciem najnowszych technologii są atrakcyjne dla młodych ludzi. Nowoczesny sprzęt elektroniczny daje też dodatkowe możliwości, jak systemy do głosowania.

Zalety nowoczesnych technologii

Systemy do egzaminowania i przeprowadzania tekstów są obecne w coraz większej liczbie szkół. Nie bez powodu. Interaktywne testy wiedzy umożliwiają błyskawiczne sprawdzenie poziomu opanowanego materiału oraz szybką i obiektywną ocenę rezultatów nauczania. Systemy do przeprowadzania testów Edumax dają możliwość udzielania odpowiedzi prawda/fałsz, wielokrotnego wyboru i krótkich uzasadnień tekstowych. Dzięki temu, forma sprawdzenia wiedzy może być bardzo różnorodna. Nauczyciel może, lecz nie musi korzystać z gotowych rozwiązań. Ma też możliwość tworzenie własnych testów, bez względu na temat i rodzaj prowadzonych zajęć. Systemy do egzaminowania i przeprowadzania testów to oszczędność czasu nauczyciela. Mając taki sprzęt, nie musi już spędzać w domu długich godzin na poprawianiu prac. Korzystają też uczniowie. Systemy do przeprowadzania testów pozwalają skrócić czas potrzebny na rozwiązywanie zadań, a co z tym idzie więcej czasu poświęcić na poznawanie nowego materiału na lekcji. Zastosowanie nowoczesnych technologii to także działanie proekologiczne. Elektroniczny system do egzaminowania to oszczędność papieru.

Systemy głosowania i interaktywne zabawy

Trzeba koniecznie podkreślić, że systemy do przeprowadzenia testów nie muszą służyć wyłącznie egzaminowaniu. Mogą być wykorzystywane, aby uatrakcyjnić lekcję. Nowoczesna technologia umożliwia przeprowadzanie teleturniejów, quizów i interaktywnych zabaw. Wiedza podana uczniom w ciekawy sposób znacznie bardziej do nich trafia. Taka nauka przynosi szybsze i bardziej efektywne rezultaty. W opcjach urządzenia dostępny są także systemy głosowania, które mogą być wykorzystywane do zliczania głosów podczas posiedzeń samorządu szkolnego i rady pedagogicznej. Sprzęt daje wiele możliwości. System umożliwia głosowanie tajne lub jawne, w zależności od potrzeb.

Niezawodny systemy testujące w doskonałych cenach

Systemy do przeprowadzania testów, egzaminowania i głosowania znajdziemy w bogatej ofercie Edumax. Sklep zapewnia nie tylko najlepszej jakości sprzęt elektroniczny, ale też przystępne ceny. Klienci, którzy zdecydują się na zakup, otrzymają 3-letnią gwarancję (z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 5 lat) realizowaną przez autoryzowany serwis.

pixel